Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Fuel

Hodnocení PC 65%
Hodnocení PS3 65%
Hodnocení Xbox 360 65%
Typ hrySamostatná hra
Žánrzávodní
Popis hry Fuel
Vlastní čtyři roky vyvíjená technologie slibující 14 tisíc kilometrů čtverečních terénu, po němž se budete moci se svým offroadovým autem svobodně pohybovat. FUEL se bude odehrávat v alternativní současnosti, kdy celý svět odnáší důsledky změny klimatu a ceny ropy vyšplhaly závratně vysoko. Partička ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Emzák - 4.7.2009  (Hodnocení: 75 %)
Skvělá závodní hra po všech stránkách, obrovský herní svět křižujete všemi možnými druhy aut, motorek, bugin, čtyřkolek a pod... To že si někdo neumí v gamelauncheru nastavit grafiku a pak na ní nadává, tak to bohužel. Jinak Codemaster je jenom vydavatel a ne vývojářské studio (Buster). Každopádně jsem čekal alespoň nějaké vylepšování svých kolových miláčku, ale místo toho si kupujete stálé nové auta. Jediné co můžete upravit dle obrazu svému je řidič a nástřik auta. Dále co by mohlo být lepší je určitě model poškození a celkové zpracování nárazu o překážku. Jinak se jedná a skvělou hru, ve které se dynamicky mění počasí a vegetace krajiny se plynule mění a to se počítá. :)

Buster - 4.7.2009  (Hodnocení: 35 %)
Tuhle hru beru jako podraz. Na místo toho, aby to tvůrci pojali jako strhující postapokalyptickej nervák za doprovodu velkýho příběhu a atmosferický hudby, udělali úplně normální a ničim nezajímavou závodní hru, která je až na prostředí ve kterym se odehrává úplně stejná jako každá jiná, přičemž jediná věc, která stojí za zmínku je song od skupiny Unkle (Burn my shadow), jenž zazněl v traileru a úvodním menu. Grafika je slabá, zvuk nedostačující, hratelnost normální a dokonce i to prostředí neni tak dobrý, jak bylo slibováno. 14 000 km čtverečních je tu spíše na obtíž a hudební doprovod vyloženě debilní a bez atmosféry. Vozidla (auta, motorky, buginy) vyloženě děsný. Všechno to působí jakoby se tvůrci podřídili rozloze a na všechno ostatní srali. Hra je typickej příklad toho jak přehlídnout potenciál a udělat hru kategorie B. Vládci od Codermasters na poli závodních her pořád vedou.

sekacek - 5.7.2009  (Hodnocení: 30 %)
Sklamalo mě to.Od toho enginu sem očekával asi moc není to žádna revoluce pouze další tuctovka na placu.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Fuel

Screen ze hry Fuel

Screen ze hry Fuel

Galerie obrázků ze hry Fuel. Všechny screenshoty hry Fuel naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Fuel. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Fuel naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Fuel PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Fuel-14616/" title="Hodnocení hry Fuel"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Fuel" alt="Fuel" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8359


Hra Warthunder zdarma