Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dishonored: The Knife of Dunwall

Dishonored: The Knife of Dunwall

Hodnocení PC 81%
Hodnocení PS3 75%
Hodnocení Xbox 360 80%
Žánrakční
DLC pro hruDishonored
Popis hry Dishonored: The Knife of Dunwall
V Dishonored: The Knife of Dunwall převezmete roli Dauda, legendárního zabijáka, který zabil císařovnu. Tento druhý obsahový balíček pro oceňovanou akční hru z vlastního pohledu od Arkane Studios vám přináší nový pohled na Dauda, jeho zbraně, nástroje, spojence a nadpřirozené schopnosti. Po tom ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Chrobak - 2.6.2017  (Hodnocení: 70 %)
Krátké DLC ke krátké hře nepřinášející nic moc nového nebo extra zajímavého.

jin.jim - 8.3.2018  (Hodnocení: 75 %)
DLC, v němž se ujmete role nájemného zabijáka Dauda, nepřináší do původní hry nic vyloženě revolučního. Nová postava, trochu jiné schopnosti, ale nic zásadnějšího. Daud narozdíl od Corva komunikuje a je pronásledován tím, co provedl. Proto se vydává na cestu vykoupení.
DLC obsahuje tři mise, které zaberou okolo dvou tří hodin při pečlivém průzkumu. Dojde během něj k několika zvratům a příběh celkově je docela zajímavý a částečně i propojený s původní hrou. Daud je sice taky spíše nesympatický než sympatický, ale svým způsobem si ho můžete přizpůsobit k obrazu svému. Ne skrze úpravu postav, ale skrze rozhodnutí, která ve hře učiníte.
Opět je zde možnost procházet hru potichu nebo hlasitě, ale několika vraždám se nevyhnete. Oceňuji možnosti, jakými je možné se zbavit označených cílů - smrtícími i nesmrtícími -, rozšíření světa Dunwallu o další lokace, postavy, nový úhel pohledu a informace ohledně Dunwallu, jeho lidech a společnostech a taky nové, stejně jako v původní hře zlem prolezlé cíle, u kterých se budete těšit, až si to s nimi hezky vyříkáte.
Navíc konec DLC slibuje opravdu epický zážitek v Brigmore Witches, a jsem zvědavý, jak na něj autoři naváží.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Screen ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall

Galerie obrázků ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall. Všechny screenshoty hry Dishonored: The Knife of Dunwall naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Video ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Dishonored: The Knife of Dunwall naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Dishonored: The Knife of Dunwall PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Dishonored-The-Knife-of-Dunwall-15825/" title="Hodnocení hry Dishonored: The Knife of Dunwall"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dishonored%3A+The+Knife+of+Dunwall" alt="Dishonored: The Knife of Dunwall" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 8071


Hra Warthunder zdarma