Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Deus Ex Human Revolution Director´s Cut


Deus Ex Human Revolution Director´s Cut

Deus Ex Human Revolution Director´s Cut

Hodnocení Xbox 360 98%
Hodnocení PS3 -
Hodnocení PC 94%
Hodnocení Wii U 90%
Typ hrySamostatná hra
Žánrakční
Popis hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut
Obsahuje původní hru + DLC, hra je v edici přepracována a je zde nová možnost New Game+ Žánrově je hra spíš RPG než akcí, přesně jako byl první díl Deus Ex, k jehož odkazu se vývojáři snaží být loajální. Hratelnost je tedy opět postavena na činění rozhodnutí, která mají následky, a možnosti výběru z ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

Fluke - 14.11.2014  (Hodnocení: 95 %)
Perfektní hra, která může hrdě nést značku Deus Ex. Naprosto promakaná variabilita jak ji hrát, a možnost projít hrou bez zabití kohokoliv (kromě bossů) ji řadí mezi stealth jako Metal Gear Solid a Splinter Cell. Nebo jestli chcete, tak je všechny postřílejte. Oceňuju hlavně to nezabíjení, ke kterému vás hra přirozeně vede a nutí hráče koukat na příběh z úplně jiné roviny. Proč zabíjet ovlivněné lidi, nebo hlídače, když není jejich vina, co zrovna dělají. To vám mnoho her nenabídne. Spojení s missing link DLC je taky skvěle provedeno. Poslední dobou se nevyplatí kupovat hru hned, ale počkat si. Neřekl bych, ale že to je nejlepší řešení, takhle už mohl Deus Ex vypadat na začátku.

mafiozo123 - 30.9.2017  (Hodnocení: 100 %)
TOP hra se skvělou hratelností !


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Deus Ex Human Revolution Director´s Cut

Obal hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut

Galerie obrázků ze hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut. Všechny screenshoty hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Deus Ex Human Revolution Director´s Cut PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Deus-Ex-Human-Revolution-Directors-Cut-21961/" title="Hodnocení hry Deus Ex Human Revolution Director´s Cut"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Deus+Ex+Human+Revolution+Director%B4s+Cut" alt="Deus Ex Human Revolution Director´s Cut" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8399


Hra Warthunder zdarma