Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Hodnocení PC 74%
Hodnocení PS4 73%
Hodnocení Xbox One 80%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Call of Duty: WWII
Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k méně zběsilému tempu, kooperační režim nabídné vlastní příběh a přijdou také zombie z Třetí říše! VÍTEJTE VE VAŠÍ ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Fanouškovské stránky hry Call of Duty: WW2
  • Komentáře

jin.jim - 18.1.2018  (Hodnocení: 90 %)
COD: WWII se po několika letech, jak již název napovídá, vrací do reálií druhé světové války. Jak to dopadlo a dokáže se rovnat starším dílům?
Řekněme si na rovinu, v dnešní době už není moc konkurence, která by se zabývala WW2, a proto to mělo nové COD o dost jednodušší (stejně jako Battlefield 1 s WW1) než před pár lety.
Začněme rovnou grafikou, která je u nového COD pěkná, a zvlášť zásahy po kulkách a navracející se trhané končetiny dodávají hře na atmosféře a surové realističnosti. Ta se povedla na jedničku. To samé platí o ozvučení, ale přejdu k tomu, co každého milovníka druhoválečných kampaní zajímá. A to samotným misím a příběhu.
Objevuje se zde opět nová postava, tentokrát je to mladý Daniels s jeho partou. Řeknu rovnou, že postavy se většinou povedly a to nejen samotný Daniels (který občas vzhledově připomínal hodně mladého B.J. Blazkowicze), ale i ostatní. Zejména Zussman a postavy Vašich vedoucích. Mezi těmi dochází během průběhu kampaně ke sporům a je zajímavé sledovat, jak jeden by splnil úkol, i kdyby měl obětovat úplně všechno, a druhý, který se chová lidštěji, a raději, než aby nechal všechny zemřít, úkol by nesplnil, nebo by se v jeho splnění opozdil.
Mise jako takové začínají vyloděním v Normandii na plážích bičovaných kulometnou palbou. Jste tedy vrženi do hry okamžitě a ihned si všimnete, že už nestačí jen tak někde lítat a pak se zašít, ale že se zde navrací po mnoha letech lékárničky. Stejně tak s náboji už to není tak snadné. Nově můžete tyto dvě zmíněné věci získat od spolubojovníků, stejně jako různé výhody (dočasné) - např. označení každého nepřítele v blízkosti.
Mise jsou vydařené a znázornění na mapě, jak velký postup byl v rámci dané mise proveden, motivuje k dalšímu hraní. Jen je ohromná škoda, že hra skončí hrozně brzy a misí s překročením Rýna. Čekal jsem dobytí Berlína nebo něco podobného. Ne ukončení dobytím mostu přes Rýn. No škoda!
To stejné platí pro příběh, který působí useknutě a hrozně krátce. Vývojáři rozehrávají velice dobrý příběh, ale po tom, co skončí, si řeknete, že chcete víc a že takhle to přece ukončit nemůžou.. Ale ukončili.
Zbraňový arsenál je dostatečný, jediné, co vytknu, je výdrž nepřátel, kdy i zásah do hlavy nepřítele kolikrát neskolí a musíte ho trefit víckrát.

SHRNUTÍ: COD: WW2 nemá na současném herním poli moc velkou konkurenci a tak vývojáři nebyli tolik hnáni jako před lety, kdy vycházela jedna WW2 FPS hra za druhou. Přesto udělali vynikající hru s poutavým příběhem, hezkou grafikou a zdařilými misemi, v rámci kterých se objevují i takové nepovinné miniúkoly. Jen je škoda, že to celé trvá tak krátce a hra skončí dřív, než se nadějete.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Galerie obrázků ze hry Call of Duty: WWII. Všechny screenshoty hry Call of Duty: WWII naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Call of Duty: WWII. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Call of Duty: WWII naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Call of Duty: WWII PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Call-of-Duty-WWII-45757/" title="Hodnocení hry Call of Duty: WWII"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Call+of+Duty%3A+WWII" alt="Call of Duty: WWII" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Overpass
Overpass
Overpass
Overpass
Overpass

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8256


Hra Warthunder zdarma