Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

Hodnocení PC 76%
Hodnocení PS4 75%
Hodnocení Xbox One 80%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Call of Duty: WWII
Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k méně zběsilému tempu, kooperační režim nabídné vlastní příběh a přijdou také zombie z Třetí říše! VÍTEJTE VE VAŠÍ ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Fanouškovské stránky hry Call of Duty: WW2
  • Komentáře

jin.jim - 18.1.2018  (Hodnocení: 90 %)
COD: WWII se po několika letech, jak již název napovídá, vrací do reálií druhé světové války. Jak to dopadlo a dokáže se rovnat starším dílům?
Řekněme si na rovinu, v dnešní době už není moc konkurence, která by se zabývala WW2, a proto to mělo nové COD o dost jednodušší (stejně jako Battlefield 1 s WW1) než před pár lety.
Začněme rovnou grafikou, která je u nového COD pěkná, a zvlášť zásahy po kulkách a navracející se trhané končetiny dodávají hře na atmosféře a surové realističnosti. Ta se povedla na jedničku. To samé platí o ozvučení, ale přejdu k tomu, co každého milovníka druhoválečných kampaní zajímá. A to samotným misím a příběhu.
Objevuje se zde opět nová postava, tentokrát je to mladý Daniels s jeho partou. Řeknu rovnou, že postavy se většinou povedly a to nejen samotný Daniels (který občas vzhledově připomínal hodně mladého B.J. Blazkowicze), ale i ostatní. Zejména Zussman a postavy Vašich vedoucích. Mezi těmi dochází během průběhu kampaně ke sporům a je zajímavé sledovat, jak jeden by splnil úkol, i kdyby měl obětovat úplně všechno, a druhý, který se chová lidštěji, a raději, než aby nechal všechny zemřít, úkol by nesplnil, nebo by se v jeho splnění opozdil.
Mise jako takové začínají vyloděním v Normandii na plážích bičovaných kulometnou palbou. Jste tedy vrženi do hry okamžitě a ihned si všimnete, že už nestačí jen tak někde lítat a pak se zašít, ale že se zde navrací po mnoha letech lékárničky. Stejně tak s náboji už to není tak snadné. Nově můžete tyto dvě zmíněné věci získat od spolubojovníků, stejně jako různé výhody (dočasné) - např. označení každého nepřítele v blízkosti.
Mise jsou vydařené a znázornění na mapě, jak velký postup byl v rámci dané mise proveden, motivuje k dalšímu hraní. Jen je ohromná škoda, že hra skončí hrozně brzy a misí s překročením Rýna. Čekal jsem dobytí Berlína nebo něco podobného. Ne ukončení dobytím mostu přes Rýn. No škoda!
To stejné platí pro příběh, který působí useknutě a hrozně krátce. Vývojáři rozehrávají velice dobrý příběh, ale po tom, co skončí, si řeknete, že chcete víc a že takhle to přece ukončit nemůžou.. Ale ukončili.
Zbraňový arsenál je dostatečný, jediné, co vytknu, je výdrž nepřátel, kdy i zásah do hlavy nepřítele kolikrát neskolí a musíte ho trefit víckrát.

SHRNUTÍ: COD: WW2 nemá na současném herním poli moc velkou konkurenci a tak vývojáři nebyli tolik hnáni jako před lety, kdy vycházela jedna WW2 FPS hra za druhou. Přesto udělali vynikající hru s poutavým příběhem, hezkou grafikou a zdařilými misemi, v rámci kterých se objevují i takové nepovinné miniúkoly. Jen je škoda, že to celé trvá tak krátce a hra skončí dřív, než se nadějete.

Hanyse.k - 26.12.2019  (Hodnocení: 85 %)
Hra COD:WWII se mi líbila, jelikož obecně mám rád hry z 2. světové války. Technické zpracování hry je dobré, grafika pěkná, hratelnost taktéž. Jednotlivé mise jsou dobře zpracované, jsou poutavé a udrží vás ve střehu. Postavy ve hře mají charakter, pomáhají vám, můžete od nich dostat lékárničku, granáty, munici nebo vám označí nepřítele. Škoda, že příběh skončil překročením řeky Rýn. Chápu, že dnes se hry točí spíš kolem multiplayeru, ale ten já nehraju. Co mi ve hře vadilo, jsou "minihry", kdy jste museli rychle reagovat na nějakou situci myší a zmáčknutí nějaké klávesy. Taky mi chyběla čeština, škoda, že se toho někdo neujmul. Za mě teda 85%.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Galerie obrázků ze hry Call of Duty: WWII. Všechny screenshoty hry Call of Duty: WWII naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Gameplay

Video ze hry Call of Duty: WWII. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Call of Duty: WWII naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Call of Duty: WWII PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Call-of-Duty-WWII-45757/" title="Hodnocení hry Call of Duty: WWII"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Call+of+Duty%3A+WWII" alt="Call of Duty: WWII" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 911


Hra Warthunder zdarma