Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII

COD: WWII, Call of Duty: WW2
Vývojáři Sledgehammer Games
VydavatelActivision
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieCall of Duty
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť (COOP mód)
ČeštinaNe
Datum vydání3. 11. 2017
Prodaných kusůpřes 920 093 na Steam
Doba hraníprůměrně 8,1h (nejčastěji 5,3h)
Hodnocení hry (8):
76%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Call of Duty: WWII
Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k méně zběsilému tempu, kooperační režim nabídné vlastní příběh a přijdou také zombie z Třetí říše! VÍTEJTE VE VAŠÍ ČETĚ Kampaň se zaměří na devatenáctiletého vojína americké armády Ronalda "Reda" Danielse. Red není žádným superhrdinou, nemá ani žádné zkušenosti, pouze chtěl sloužit své zemi. Společně s ním se zúčastníte vylodění v Normandii a poté přes Belgii budete postupovat až do Berlína. Příběh se bude odehrávat v závěrečných letech války 1944 až 1945. Podíváme se ale i na události z let 1940 až 1944 pro lepší zarámování příběhu a vykreslení postav. AUTENTICKÁ VÁLKA Autoři se snaží dosáhnout co největší autenticity a proto se již nesetkáme například s automatickým uzdravováním. Pokud budete zranění, musíte si zavolat medika a pokud vám dojde munice, musí vám vypomoci spolubojovník. Tón hry a celkové vyznění má být mnohem blíže realitě, než je v sérii zvykem. KLASICKÝ MULTIPLAYER V multiplayeru bude kladen důraz na kořeny série Call of Duty. Hra více hráčů představí klasické zbraně a nové možnosti. Například Headquarters, centrum nabízející sociální interakci mezi fanoušky a různé odměny, to všechno v podobě, jakou jsme v sérii dosud nezažili. Samozřejmě půjde hrát i za Němce. Multiplayer bude určen pro 2 až 48 hráčů. KOOPERACE A ZOMBIE Z herních módu se můžeme těšit třeba na War Mode, kde budou dva ... (Zobrazit celý text)

Pridat.eu Sdílet
Fanouškovské stránky hry Call of Duty: WW2

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 18.1.2018  (Hodnocení: 90 %)
COD: WWII se po několika letech, jak již název napovídá, vrací do reálií druhé světové války. Jak to dopadlo a dokáže se rovnat starším dílům?
Řekněme si na rovinu, v dnešní době už není moc konkurence, která by se zabývala WW2, a proto to mělo nové COD o dost jednodušší (stejně jako Battlefield 1 s WW1) než před pár lety.
Začněme rovnou grafikou, která je u nového COD pěkná, a zvlášť zásahy po kulkách a navracející se trhané končetiny dodávají hře na atmosféře a surové realističnosti. Ta se povedla na jedničku. To samé platí o ozvučení, ale přejdu k tomu, co každého milovníka druhoválečných kampaní zajímá. A to samotným misím a příběhu.
Objevuje se zde opět nová postava, tentokrát je to mladý Daniels s jeho partou. Řeknu rovnou, že postavy se většinou povedly a to nejen samotný Daniels (který občas vzhledově připomínal hodně mladého B.J. Blazkowicze), ale i ostatní. Zejména Zussman a postavy Vašich vedoucích. Mezi těmi dochází během průběhu kampaně ke sporům a je zajímavé sledovat, jak jeden by splnil úkol, i kdyby měl obětovat úplně všechno, a druhý, který se chová lidštěji, a raději, než aby nechal všechny zemřít, úkol by nesplnil, nebo by se v jeho splnění opozdil.
Mise jako takové začínají vyloděním v Normandii na plážích bičovaných kulometnou palbou. Jste tedy vrženi do hry okamžitě a ihned si všimnete, že už nestačí jen tak někde lítat a pak se zašít, ale že se zde navrací po mnoha letech lékárničky. Stejně tak s náboji už to není tak snadné. Nově můžete tyto dvě zmíněné věci získat od spolubojovníků, stejně jako různé výhody (dočasné) - např. označení každého nepřítele v blízkosti.
Mise jsou vydařené a znázornění na mapě, jak velký postup byl v rámci dané mise proveden, motivuje k dalšímu hraní. Jen je ohromná škoda, že hra skončí hrozně brzy a misí s překročením Rýna. Čekal jsem dobytí Berlína nebo něco podobného. Ne ukončení dobytím mostu přes Rýn. No škoda!
To stejné platí pro příběh, který působí useknutě a hrozně krátce. Vývojáři rozehrávají velice dobrý příběh, ale po tom, co skončí, si řeknete, že chcete víc a že takhle to přece ukončit nemůžou.. Ale ukončili.
Zbraňový arsenál je dostatečný, jediné, co vytknu, je výdrž nepřátel, kdy i zásah do hlavy nepřítele kolikrát neskolí a musíte ho trefit víckrát.

SHRNUTÍ: COD: WW2 nemá na současném herním poli moc velkou konkurenci a tak vývojáři nebyli tolik hnáni jako před lety, kdy vycházela jedna WW2 FPS hra za druhou. Přesto udělali vynikající hru s poutavým příběhem, hezkou grafikou a zdařilými misemi, v rámci kterých se objevují i takové nepovinné miniúkoly. Jen je škoda, že to celé trvá tak krátce a hra skončí dřív, než se nadějete.

Hanyse.k - 26.12.2019  (Hodnocení: 85 %)
Hra COD:WWII se mi líbila, jelikož obecně mám rád hry z 2. světové války. Technické zpracování hry je dobré, grafika pěkná, hratelnost taktéž. Jednotlivé mise jsou dobře zpracované, jsou poutavé a udrží vás ve střehu. Postavy ve hře mají charakter, pomáhají vám, můžete od nich dostat lékárničku, granáty, munici nebo vám označí nepřítele. Škoda, že příběh skončil překročením řeky Rýn. Chápu, že dnes se hry točí spíš kolem multiplayeru, ale ten já nehraju. Co mi ve hře vadilo, jsou "minihry", kdy jste museli rychle reagovat na nějakou situci myší a zmáčknutí nějaké klávesy. Taky mi chyběla čeština, škoda, že se toho někdo neujmul. Za mě teda 85%.

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Artwork ke hře Call of Duty: WWII

Další obrázky hry Call of Duty: WWII

Gameplay

Další videa hry Call of Duty: WWIIHODNOCENÍ HRY Call of Duty: WWII PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Call-of-Duty-WWII-45757/" title="Hodnocení hry Call of Duty: WWII"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Call+of+Duty%3A+WWII&amp;platforma=pc" alt="Call of Duty: WWII" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8403


Hra Warthunder zdarma