Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield Hardline

Battlefield Hardline

Hodnocení PC 55%
Hodnocení PS3 8%
Hodnocení PS4 75%
Hodnocení Xbox 360 85%
Hodnocení Xbox One 68%
Typ hrySamostatná hra
Žánrstřílečky
Popis hry Battlefield Hardline
Objednejte si hru včas a získejte navíc tyto ingame bonusy: RED Battlepack (Versatility), BLUE Battlepack (Suppression) a 3 zlaté balíčky PLUS.- RED Battlepack (Versatility) - obsahuje vysoce účinnou útočnou pušku, unikátní kamuflážový skin na zbraně a XP Boost.- BLUE Battlepack (Suppression) - obs ... (Zobrazit celý text)

  • Komentáře

agentmiky - 31.12.2015  (Hodnocení: 85 %)
Battlefield Hardline mě velice překvapil.Všichni recenzenti vždy Battlefieldy odepisují a i já jsem spíše do Call of Duty,ale Hardline se podle mě povedl.Kampaň za detektiva je zde velmi zajímavá a napínavá.Multiplayer jsem si velice oblíbil,v porovnání s CODkem je více multifunkční.Za mě dávám 85%(75% kampaň a 95% multiplayer)

Mustaffa - 1.1.2016  (Hodnocení: 50 %)
Zprvu, když byl nový BF oznámen, tak jsem se docela těšil, vypadalo to na zajímavý nápad v zajímavém prostředí s dobrým MP. Realita byla pro mě, bohužel, zklamáním. Singl je, jak je už u BF her zvykem, naprostá nuda. I když v Hardline byla kampaň okořeněná novým prvkem plížením a tím můžete většinu situací řešit nenásilně, jde ve finále o ještě větší nudu. Nepřítel nic neslyší nic nevidí je to naprostý idiot. Za mě kampaň nedoporučuji nani omylem, když si ji nezahrajete ušetříte cca 8 hod času ze svého života a hlavně o nic nepřijdete. Co se týče MP, tak ten je na tom o dost lépe, ale menší mapy a větší počet hráčů dělají z jakéhokoli módu naprostý chaos, kde je jakákoliv taktita s přáteli fuč. Škoda, já doporučuji tak napůl. MP v BF4 je dle mého rozhodně lepší.


Komentáře ke hře lze přidávat na kartách této hry pro konkrétní platformy.
  • Obrázky ze hry

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Galerie obrázků ze hry Battlefield Hardline. Všechny screenshoty hry Battlefield Hardline naleznete u konkrétních karet platforem této hry. Obrázky ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.

  • Video ze hry

Trailer

Video ze hry Battlefield Hardline. Všechny trailery, videorecenze nebo jiná videa ze hry Battlefield Hardline naleznete na konkrétních kartách platforem této hry. Videa ke hře lze přidávat na kartách konkrétních platforem této hry.HODNOCENÍ HRY Battlefield Hardline PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/hra/Battlefield-Hardline-28977/" title="Hodnocení hry Battlefield Hardline"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield+Hardline" alt="Battlefield Hardline" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1125


Hra Warthunder zdarma