Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Battlefield Hardline

Battlefield Hardline

Vývojáři Visceral Games
VydavatelElectronic Arts
Distributor v ČRElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydáníÚnor, 2015
Hodnocení hry (3):
68%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis Xbox hry Battlefield Hardline
Objednejte si hru včas a získejte navíc tyto ingame bonusy: RED Battlepack (Versatility), BLUE Battlepack (Suppression) a 3 zlaté balíčky PLUS.- RED Battlepack (Versatility) - obsahuje vysoce účinnou útočnou pušku, unikátní kamuflážový skin na zbraně a XP Boost.- BLUE Battlepack (Suppression) - obsahuje útočnou pušku s masivním obsahom zásobníku, unikátní kamuflážový skin na zbraně a XP boost. - 3 zlaté balíčky PLUS - po aktivování se každý týden zpřístupní jeden balíček po dobu 3 týdnů.Ve hře Battlefield: Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. V dramatické kampani pro jednoho hráče se ujmete role mladého detektiva Nicka Mendozy, jenž se vydává do soukromé bitvy napříč celou zemí s cílem pomstít se za zradu bývalým parťákům. V nových režimech pro více hráčů, jako jsou například Loupež (Heist) nebo Rescue (Záchrana), je vaším úkolem chytat kriminálníky, vylupovat sejfy a zachraňovat rukojmí podle toho, na které straně zákona stojíte. Vítejte na svém novém hřišti. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

agentmiky - 31.12.2015  (Hodnocení: 85 %)
Battlefield Hardline mě velice překvapil.Všichni recenzenti vždy Battlefieldy odepisují a i já jsem spíše do Call of Duty,ale Hardline se podle mě povedl.Kampaň za detektiva je zde velmi zajímavá a napínavá.Multiplayer jsem si velice oblíbil,v porovnání s CODkem je více multifunkční.Za mě dávám 85%(75% kampaň a 95% multiplayer)

Mustaffa - 1.1.2016  (Hodnocení: 50 %)
Zprvu, když byl nový BF oznámen, tak jsem se docela těšil, vypadalo to na zajímavý nápad v zajímavém prostředí s dobrým MP. Realita byla pro mě, bohužel, zklamáním. Singl je, jak je už u BF her zvykem, naprostá nuda. I když v Hardline byla kampaň okořeněná novým prvkem plížením a tím můžete většinu situací řešit nenásilně, jde ve finále o ještě větší nudu. Nepřítel nic neslyší nic nevidí je to naprostý idiot. Za mě kampaň nedoporučuji nani omylem, když si ji nezahrajete ušetříte cca 8 hod času ze svého života a hlavně o nic nepřijdete. Co se týče MP, tak ten je na tom o dost lépe, ale menší mapy a větší počet hráčů dělají z jakéhokoli módu naprostý chaos, kde je jakákoliv taktita s přáteli fuč. Škoda, já doporučuji tak napůl. MP v BF4 je dle mého rozhodně lepší.

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Artwork ke hře Battlefield Hardline

Další obrázky hry Battlefield Hardline

Trailer

Další videa hry Battlefield HardlineHODNOCENÍ HRY Battlefield Hardline PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Battlefield-Hardline-34368/" title="Hodnocení hry Battlefield Hardline"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Battlefield+Hardline&amp;platforma=xboxone" alt="Battlefield Hardline" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

20 %

Celkem hlasů: 618


Hra Warthunder zdarma