Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Sacred 3

Sacred 3

Vývojáři Deep Silver
VydavatelDeep Silver
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrRPG
ČeštinaNe
Datum vydání5. 8. 2014
Hodnocení hry (4):
34%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis Xbox hry Sacred 3
Hra Sacred 3 nás zavede zpět do tajů a krás série Sacred. Zároveň se můžeme těšit na staré známé z původních dílů a i nové tváře ještě neviděné a to Malakhim. Příběh nás zavede do země Ancarie, která po staletí byla mírumilovnou zemí, ale čas vše obrátil a posvátné pouto lidí a Serafů je zapomenuto. Toho využil vládce Popelavé říše jménem Zane, jenž se spojil s démony a snaží se otevřít bránu do podsvětí. Hrdinové tak musí znovu zakročit a nastolit mír!! Přidej se i TY!! (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 15.4.2016  (Hodnocení: 50 %)
Předem musím říct, že jsem se ke hře dostal až díky zpětné kompatibilitě na XO a ještě v rámci sužby Games With Gold (hry zdarma). A popravdě, za tuto cenu se jedná přinejlepším o naprosto průměrnou akční mlátičku. Celá hra na mě působila jako by byla dělaná bez nápadu. Vyberete si postavu a hurá mlátit vlny nepřátel. Z padlých nepřátel žádný loot nezískáte, pouze sbíráte zlaťáky a za ně si potom kupujete v lobby pro svoji postavu vybavení a skilly. Moc se tedy o akčním RPG mluvit nedá. I tak asi ale hru dohrajete do konce, tempo hry slušně odsýpá, lokace jsou různorodé a k tomu je k dispozici jak local tak i online MP až pro 4 hráče. Za mě doporučuji tak 50%, ale když si hru nezahrajete, tak můžete být naprosto v klidu, protože o nic zásadního nepřijdete. Škoda..

Jaroslav - 18.6.2016  (Hodnocení: 0 %)
Veliké zklamání,o RPG se vůbec nejedná.Na zadní straně cd této hry je popsána hra velmi klamavě.Tento díl Sacred je naprosto bezduchý bez jakéhokoliv cíle,nápadu a smyslu hrát.

Screen ze hry Sacred 3

Screen ze hry Sacred 3

Obal hry Sacred 3

Další obrázky hry Sacred 3HODNOCENÍ HRY Sacred 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Sacred-3-34575/" title="Hodnocení hry Sacred 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Sacred+3&amp;platforma=xbox360" alt="Sacred 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

War Robots
War Robots
War Robots
Left to Survive
Left to Survive

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

22 %

Celkem hlasů: 990


Hra Warthunder zdarma