Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


LEGO Worlds

LEGO Worlds

Vývojáři TT Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
Datum vydání15. 6. 2015
Hodnocení hry (1):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 ratingXzone

Popis Xbox hry LEGO Worlds
V LEGO Worlds vás čeká obrovský otevřený svět, kde si budete moci dělat co vás jen napadne. Po vzoru veleúspěšného Minecraftu si zde můžete svobodně stavět z LEGO kostek obydlí, sochy, hrady nebo třeba závodní dráhy. Stejně tak se můžete proletět na drakovi nebo si zahopsat s klokanem. VÁŠ LEGO SVĚT Pusťte se do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy nebo Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. PLŇTE PŘÍBĚHOVÉ ÚKOLY Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže. MULTIPLAYER Hra obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně. Zahrát si můžete také v kooperativním či kompetitivním módu a to i na rozdělné obrazovce u jedné TV. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 1.2.2018  (Hodnocení: 60 %)
Z oficiálního popisu ke hře se může zdát, že se bude jednat o fantastickou hru pro velké a malé a hlavně pro fanoušky Lego kostiček. Skutečnost je, bohužel, trochu jiná.. dost jiná.. Základem celé hry je spíše objevování postav, zvířat, vozidel no prostě všeho z universa Lega a především objevování zlatých kostiček a po dosažení 100 nasbíraných se stáváte Mistrem stavitelem. Zlaté kostičky buď najdete někde zakopané pod zemí nebo po jedné z aktualizací vám dávají kostičky postavičky, pro které plníte nějaké úkoly. Tady je asi pro mě kámen úrazu. Úkoly jsou pořád stejné a asi jenom dva nebo tři pořád dokola. Tady mi něco postav, tady mi něco obarvi a tady mě ochraňuj. Nejhorší na hře je taky, že vás vůbec neučí stavět. Když někdo chce postavit nějaký domeček, tak vám jen zhruba řekne co po vás chce, ale splnění je dost obtížné. Jednak samotné stavění je dost neintuitivní a kostrbaté. Po dostavění se často stává, že s výsledkem není postava spokojená, ale už vám hra neřekne v čem není spokojená. Nikde není psané tady postav dům z 20 kostiček, 1 střechy, se 3 okny apod. Přiznám se, že jsem stavění úplně ignoroval a pro splnění úkolu jsem prostě nějakou stavbu zkopíroval, což bylo dost vtipné, protože úkol zněl postavit stodolu pro zvířata a já nakopíroval perníkovou chaloupku a voala úkol splněn. Kdybych ale chtěl sebevíce stodolu postavit, tak se mi to nepodaří. A to je u stavitelské hry dost podstatná chyba.
Na druhou stranu musím vývojáře pochválit, že do hry přidávají aktualizace, takže když jsem hru zapnul po několika měsících, tak se hrála zase o něco lépe. V neposlední řadě musím zmínit, že hra je lokalizovaná do češtiny.
Já ani nevím, jestli bych hru někomu doporučil. Já ji hrál se svým pětiletým synem a pravda je taková, že prcek se bavil a pořád ji chce hrát, ale já se nebavil skoro vůbec. Čekal jsem od ní prostě něco jiného než nabízí a po dosažení 100 zlatých kostiček se k ní ani vracet nechci. Není prostě motivace a samotné stavění je tak nepřívětivé, že se mi nechce investovat čas se s tím vyloženě trápit.HODNOCENÍ HRY LEGO Worlds PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/LEGO-Worlds-45167/" title="Hodnocení hry LEGO Worlds"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=LEGO+Worlds&amp;platforma=xboxone" alt="LEGO Worlds" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8404


Hra Warthunder zdarma