Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (Xbox 360 hra)


LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

VývojářiTraveller's Tales
VydavatelDisney Interactive Studios
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieLEGO
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerSplit-screen (2 hráčů vč. COOP módu)
Datum vydání10. 5. 2011
Hodnocení hry (5):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 ratingXzone

Popis Xbox hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
Kapitán Jack Sparrow k vám se svou posádkou připluje v akční hře LEGO Piráti z Karibiku od Disney Interactive Studios. Hra LEGO Piráti z Karibiku je akční adventurou vytvořenou na motivy světoznámé, úspěšné filmové série Piráti z Karibiku. Zahrnuje děj, místa a postavy z prvních tří dílů (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a Piráti z Karibiku: Na konci světa), jakož i z připravovaného čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO, zahrnující osobitý humor LEGO figurek a fantastický svět postavený z kostiček populární stavebnice LEGO. Hráči si budou moci vybrat z více než 70 figurek a zažít to pravé pirátské dobrodružství, škádlivý humor a úžasná stvoření celé série prostřednictvím akčního dobrodružství a veselých, nepředvídatelných LEGO scén. Hráči budou moci prozkoumávat také prostředí z filmu na více než 20 úrovních, vyzkoušet si režim příběhu pro dva hráče, a režim Freeplay s možností volby předchozích úrovní a objevování nových předmětů. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 9.10.2017  (Hodnocení: 75 %)
Pěkné zpracování filmových pirátů. Originální licence přidává hře na skvělé atmosféře. Především všudypřítomný humor vám nejednou vykouzlí úsměv na tváři. S hratelností už je to, bohužel, o něco horší. Já jsem hru dohrál se svým 4,5 letým synkem v kooperaci na rozdělené obrazovce na tzv. dynamickém splitscreenu. Obrazovka se Vám rozděluje podle toho, jak daleko jsou od sebe postavy nebo se spojí v jeden obraz, když jste u sebe. Problém je ale kamera, se kterou si užijete svoje. Buď nevidíte objective někde ve výšce nebo vám předkládá špatný úhel kamery a vy tak skáčete někam mimo mapu nebo prostě nepřejdete lávku z jedné strany na druhou. A že těch situací je tam mraky. Puzzly jsou fajn a asi se vám nestane nikde žádný zásek. Hra je rozdělena tedy do 4 kapitol podle filmových předloh. První tři jsou nadprůměrné, ale poslední díl Na vlnách podivna je totální herní propadák, který je tak nudný, že mi celkový dojem z jinak skvělé Lego hry pěkně zkazil.
Každopádně i tak hru vřele doporučuji všem milovníkům Lego her, kostiček, lehkých puzzle her a především kooperativních her.

Screen ze hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Screen ze hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Screen ze hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Další obrázky hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video GameHODNOCENÍ HRY LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-The-Video-Game-19245/" title="Hodnocení hry LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=LEGO+Pirates+of+the+Caribbean%3A+The+Video+Game&amp;platforma=xbox360" alt="LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8530


Hra Warthunder zdarma