Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Halo: Reach

Halo: Reach

Vývojáři Bungie
VydavatelMicrosoft Game Studios
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydání2010
Hodnocení hry (13):
78%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis Xbox hry Halo: Reach
Halo Reach se bude odehrávat na planetě Reach. Tuto planetu se totiž Covenant snaží zničit, jelikož se tu pracuje na projektu SPARTAN. To jsou geneticky upravení supervojáci. Bohužel po zničení Reach se už projekt SPARTAN nejspíš nikdy neobnoví.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mr.Stu - 20.9.2010  (Hodnocení: 90 %)
Jednoznačně nejlepší Halo hra. Dle mého názoru ultimátně zvládnuté dílo po řemeslné stránce. Výtečné zvuky a ještě lepší hudba přispívají atmosféře ještě více než kdy dřív. Celková atmosféra hry, jako předem prohraného boje, je úžasná. Hraje se zde hodně na emoce a na mě to teda zabralo. Halo: Reach se dá vytknout pouze krátká herní doba v singleplayeru a to jsem hrál na normal a napodruhé na Heroic. Nicméně i napodruhé či napotřetí hra neztrácí na kvalitě, dokonce vás může stále překvapit. Pro mě něco úžasného.

MTHRFCKR - 7.1.2011  (Hodnocení: 35 %)
Halo byl pro mě už delší dobu pojem titulu jako dřív CS, WoW nebo CoD. Měl jsem možnost si zahrát jen single player mód a zklamání bylo dost velký. Možná taky proto, že jsem nevěděl, co od hry čekat - znal jsem jen název. Slabší QUAKE? Třeba až si jí pořídím domu, budu mít víc času si k ní najít cestu. Prozatím 35%.

Finghrulin - 3.1.2012  (Hodnocení: 75 %)
Halo Reach byla pro mě super odpočinková hra. Každou chvíli mě překvapovala novými zvraty a ohromovala pohledy na vzdálenou bitvu o planetu Reach. Hlavně perfektní byl závěr hry. Kampaň byla poměrně krátká, ale to mi vynahrazuje hraní přes internet s mými přáteli.
Shrnutí: Kampaň super, sice krátká, ale multiplayer snad nikdy neomrzí.

agentmiky - 2.11.2014  (Hodnocení: 90 %)
Jedna z mých nejoblíbenějších her co se týče Xboxu 360.Líbí se mi ten nápad s tím příběhem zasazeným do 26.století,kdy lidstvo napadli mimozemšťané nazývaní Covenanti.Hra má velice poutavý příběh a hodně smutných chvil,při kterých vám možná ukápne i nějaká ta slza.Multiplayer je v této hře brilantní.Halo série je prostě povedená.Hodnocení:90%

Screen ze hry Halo: Reach

Screen ze hry Halo: Reach

Screen ze hry Halo: Reach

Další obrázky hry Halo: Reach

Trailer

Další videa hry Halo: ReachHODNOCENÍ HRY Halo: Reach PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Halo-Reach-14930/" title="Hodnocení hry Halo: Reach"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Halo%3A+Reach&amp;platforma=xbox360" alt="Halo: Reach" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1131


Hra Warthunder zdarma