Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Forza Horizon 3

Forza Horizon 3

Vývojáři Playground Games
VydavatelMicrosoft Studios
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieForza Horizon
OdkazyOficiální stránky
ŽánrZávodní
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání27. 9. 2016
Hodnocení hry (2):
100%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 ratingXzone

Popis Xbox hry Forza Horizon 3
Forza Horizon 3 nás zavede za protinožci do Austrálie, kde budeme v otevřeném světě závodit na zpevněných i nezpevněných cestách. Kampaň bude možno hrát v kooperaci s dalšími třemi hráči a je jedno, jestli vaši kamarádi mají Xbox One nebo PC verzi hry. Jednoduše se s nimi spojíte a závodíte. TOHLE JE VÁŠ FESTIVAL Tentokrát jste pořadatelem Horizon Festivalu vy! Upravte si všechno možné, nabírejte a vyhazujte přátele a prozkoumejte Austrálii ve více než 350 autech. Udělejte ze svého festivalu ultimátní oslavu aut, hudby a svobody. Projeďte se napříč pouští, skalnatými kaňony Outbacku, k divokým deštným pralesům, písečným plážím, až k zářícím mrakodrapům na Zlatém pobřeží. VYBERTE SI Z 350 AUT Všechna auta ve hře jsou vytvořena s pomocí ForzaVista technologie. To znamená s plně vymodelovaným interiérem, funkčními světly a stěrači a všemi detaily, jak je u série zvykem. Usednete nejen za volant dobře známých sporťáků, ale také terénních bugin a džípů. NOVÉ HERNÍ MOŽNOSTI Danger Sign Jumps, Convoys a Drift Zóny jsou jen ukázka z nových řidičských výzev, které vás čekají. V módu Thrilling Showcase se postaví se svým autem proti letadlu, lodím nebo dokonce zeppelinu! Jednoduše se můžete těšit na krapet jiné závodění, než je zvykem. VŠE JDE UPRAVIT Horizon Blueprint vám umožní upravit si každý aspekt závodu, šampionátu a výzev. Vyberte si svého řidiče nebo řidičku, vytvořte si vlastní polepy, poznávací značky, body kity a vyberte si klakson. Během jízdy si můžete naladit 8 rádii nebo si vytvořit vlastní stanici. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 19.12.2016  (Hodnocení: 100 %)
Zase o něco lepší než předchozí díl. Hlavně kvůli variabilitě prostředí - jednou jezdíte ve městě potom se proháníte v lesích a pak třeba na poušti, u oceánu atd. atd. Skvělá je i možnost hrát celou kampaň v on-line co-opu.

Artwork ke hře Forza Horizon 3

Artwork ke hře Forza Horizon 3

Artwork ke hře Forza Horizon 3

Další obrázky hry Forza Horizon 3

Trailer

Další videa hry Forza Horizon 3HODNOCENÍ HRY Forza Horizon 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Forza-Horizon-3-43877/" title="Hodnocení hry Forza Horizon 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Forza+Horizon+3&amp;platforma=xboxone" alt="Forza Horizon 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

22 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

19 %

Celkem hlasů: 563


Hra Warthunder zdarma