Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


FIFA 17

Vývojáři EA Canada
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrSportovní hry
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání27. 9. 2016
Popis Xbox hry FIFA 17
FIFA 17 poprvé využívá nekompromisního výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci do samotné hratelnosti a prožitku ze hry. Těšit se můžete na inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky. To vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti. Vůbec poprvé v historii hra nabídne také příběhovou kampaň pro jednoho hráče. Více informací brzy... Co je FIFA Ultimate Team (FUT)? Ultimate Team je obrovská on-line komunita hráčů, kteří si budují a řídí vlastní fotbalové týmy nejlepších hráčů světa a soutěží s nimi ve FIFA 17. Přidejte se k více než 15 miliónům fandů a přijměte výzvu v podobě vybudování vlastních mužstev složených ze superhvězd světové kopané. Ty můžete prostě jen získávat, ale také kupovat, prodávat či směňovat s dalšími hráči režimu Ultimate Team.  Co je hráč na hostování pro FIFA Ultimate Team? Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste měli ve svém týmu špičkového fotbalistu? V režimu FIFA Ultimate Team si budete moct vyzkoušet na omezený počet zápasů některé z nejžádanějších hráčů ve hře. Upozornění Pro vyzvednutí všech 5 balíčků a hráčů na hostování je nutné zadat kód do 16. října 2016. Platnost kódu vyprší 26. února 2017. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 19.12.2016  (Hodnocení: 95 %)
Jako snad každý ročník, tak i tento je to skvělý fotbal. Ti, kteří tvrdí, že je to jen aktualizace soupisek, tak buď záměrně lže nebo FIFU nehraje. Obavy jsem měl z přechodu na nový engine, ale povedl se na výbornou. Malou výhradu mám jen k novému příběhovému módu Cesta. Začátek je výborný a dokáže vás zabavit, ale po nějakém čase je to spíše nuda.





Artwork ke hře FIFA 17

Artwork ke hře FIFA 17

Další obrázky hry FIFA 17





Trailer

Další videa hry FIFA 17



HODNOCENÍ HRY FIFA 17 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz




<a href="https://www.cdh.cz/xbox/FIFA-17-43808/" title="Hodnocení hry FIFA 17"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=FIFA+17&amp;platforma=xboxone" alt="FIFA 17" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 878


Hra Warthunder zdarma