Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Xbox hryDarksiders: Warmastered Edition (Xbox One hra)


Darksiders: Warmastered Edition

Darksiders: Warmastered Edition

Vývojáři Vigil Games
VydavatelTHQ Nordic
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání22. 11. 2016
Hodnocení hry (2):
90%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis Xbox hry Darksiders: Warmastered Edition
Darksidersje akční adventura čerpající z Bible, ve které přeberete roli Války, respektive jednoho ze Čtyř jezdců apokalypsy, jenž se ocitne ve světě blízké budoucnosti, který je zničen démony. Budete tak hledat příležitost k pomstě, k čemuž vám bude k dispozici kombinace moderních i mýtických zbraní. Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. V nastalém krveprolití porazily zástupy démonů nebeskou armádu a ovládly Zemi, a Válka proto nyní čelí obvinění z porušení posvátných zákonů.

Předstupuje před posvátnou Spálenou radu, která ho kvůli obvinění z těchto zločinů zbaví jeho schopností. Potupený a tváří v tvář smrti dostane Válka šanci vrátit se na Zemi, aby tam našel pravdu a potrestal viníky. Válka, kterého nyní pronásleduje skupina pomstychtivých andělů, musí čelit silám Pekla, navázat křehké spojenectví s démony, které loví, a ve zpustošených troskách Země splnit svůj úkol, aby se pomstil a odčinil své provinění.

Přestože Válce byly odebrány za trest některé nadpozemské schopnosti, díky obrovskému obouručnímu meči a schopnosti používat všechny předměty na bojišti jako zbraně, se zpočátku rozhodně nebude nudit a brzy zažije setkání s prvními anděly a démony. Protože Válka má vyšší poslání, nemusí se přidávat ani na tu, ani na onu stranu. Po zabití kteréhokoliv protivníka navíc Válka automaticky obdrží jeho duši, kterou může prodat démonickému obchodníkovi s životy a výměnou tak získat třeba nové brnění. Sekejte, řezejte a provádějte parádní komba v té... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Mustaffa - 15.6.2017  (Hodnocení: 90 %)
Hru jsem rozehrál již na X360, ale kvůli přechodu na nový XO nedohrál. Takže když na mě nedávno vyskočila v Xbox store sleva na bundle her Darksiders: Warmastered Edition a Darksiders 2: Deathinitive Edition za 399,- Kč, tak jsem neváhal ani vteřinu a ihned se pustil do dobrodružství jezdců Apokalypsy.
První díl se hraje perfektně i po těch letech po vydání. Remástrovaná edice jede v nativním rozlišení 1080p při 60FPS s lepšími textury apod.
Tak či onak, hru doporučuji všem, kdo má rád akční rubačky okořeněné s puzzle pasážemi. A pozor hra obsahuje i české titulky, které v původní verzi nebyly! Koho tato skvělá hra minula na předešlé generaci konzolí, tak ať neváhá a ihned do obchodu utíká!HODNOCENÍ HRY Darksiders: Warmastered Edition PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Darksiders-Warmastered-Edition-45533/" title="Hodnocení hry Darksiders: Warmastered Edition"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Darksiders%3A+Warmastered+Edition&amp;platforma=xboxone" alt="Darksiders: Warmastered Edition" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Duke Nukem Forever
SnowRunner
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

9 %

Ano, Nintendo Switch

4 %

Ne, vystačím si s PC

50 %

Ne, hraji na mobilu

16 %

Celkem hlasů: 361


Hra Warthunder zdarma