Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Xbox hryBlazing Angels 2: Secret Missions of WWII (Xbox 360 hra)


Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Vývojáři Ubisoft Romania
VydavatelUbisoft
OdkazyOficiální stránky
ŽánrLetecké hry
MultiplayerNe
Datum vydáníZáří, 2007
Hodnocení hry (5):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis Xbox hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
Blazing Angels: Secret Missions ukazují 2. světovou válku z odlišné perspektivy než jiné letecké simulace. Hráč se stane členem tajného týmu a je nasazován do nebezpečných misí v exotických lokacích po celém světě. V roli elitního pilota přechází z jednoho dobrodružství do druhého a bojuje s nejsmrtonosnějšími experimentálními zbraněmi. Hlavní mise čety je zabránit další konstrukci nacistických zbraní. Hráči budou mít při pátrání k dispozici celou řadu experimentálních letounů a obrovský arzenál zbrojní techniky. Příběh Blazing Angels: Secret Missions vychází z historických knih o nejtajnějších projektech 2. světové války.

- Živější herní svět – Díky zcela nové grafické technologii je svět Secret Missions ještě věrohodnější a obsáhlejší než kdy dříve. Leťte nad kopci a horami, manévrujte zrádnými horami, bojujte s nepřáteli v oblacích a zvítězte. Chopte se svého úkolu za různých klimatických podmínek, od boje ve tmě, dešti, sněhu, až po manévry větrnými turbulencemi.
- Různorodé a neobvyklé scénáře - Tajné mise hráče zavedou do celé řady lokací po celém světě včetně Paříže, Říma, Moskvy a exotických míst, jako jsou Rangún, Káhira a nejvyšší pásma Himalájí. Každá mise přinese neočekávané okamžiky, spletitosti a mnoho jedinečných výzev.
- Prototypová technologie - Hráči budou mít přístup k dobově nejpokrokovějším a nejneobvyklejším letounům a zbraním 2. světové války; setkají se s vysokorychlostními děly a krátce řízenými raketami. - Rychlostí nabitá multiplayer akce - Multiplayer nabízí otevřenou, kooperační a týmovou hru, která obsahuje zbrusu nové módy Capture the Flag a Epic Battles.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Floyd - 7.5.2009  (Hodnocení: 60 %)
V pozdějších fázích hry neskutečně náročná.Jinak bych neváhal s mnohem větším hodnocením.Na náročnosti se shoduji s několika lidma, kteří na tuto hru jen nenávystně vzpomínají.

Screen ze hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Screen ze hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Screen ze hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII

Další obrázky hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWIIHODNOCENÍ HRY Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/xbox/Blazing-Angels-2-Secret-Missions-of-WWII-13550/" title="Hodnocení hry Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Blazing+Angels+2%3A+Secret+Missions+of+WWII&amp;platforma=xbox360" alt="Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

16 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

29 %

Ne, hraji na mobilu

27 %

Celkem hlasů: 2492


Hra Warthunder zdarma