Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Yesterday Origins

Yesterday Origins

VývojářiPéndulo Studios, S.L.
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAdventura
Datum vydání29. 9. 2016
Popis PS hry Yesterday Origins
Nová adventura od španělských vývojářů Pendulo Studios, autorů série Runaway a prvního dílu Yesterday. Pokračování Origins zavede naše nesmrtelné hrdiny Johna Yesterday a jeho partnerku Pauline nejen na cestu kolem světa, ale také na cestu historii. Časově prolínající vyprávění hře dodává nečekanou hloubku a napětí. NESMRTELNÝ ŽIVOT Vše začalo před více než 500 lety v roce 1418. Mladý John Yesterday byl zatčen pro čarodějnictví španělskou inkvizicí. Po útěku ze své cely byl donucen zúčastnit se alchymistického rituálu, který jej učinil nesmrtelným. Kdykoliv zemře, znovu obživne ve stejném věku, kdy zemřel poprvé. Má to jediný háček. Když obživne tak nemá žádnou paměť. SOUČASNOST V současné době John žije klidný život s jeho nesmrtelnou partnerkou Pauline Petit. Společně se vydávají na cestu najít speciální artefakt, který umožní zopakovat rituál správně tak, aby již neztrácel John paměť. KLASICKÁ ADVENTURA Řešte hádanky v typickém adventurním duchu a ponořte se do napínavého dobrodružství s nečekanými zvraty. Prozkoumejte neokoukanou vizuální stránku přesně ve stylu her od Pendulo Studios a nechte se unést fantazii. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 4.6.2017  (Hodnocení: 85 %)
Skvělé pokračování povedené adventury Yesterday. Nový díl svého předchůdce překonává ve všech směrech: technickým zpracováním, výpravou, soundtrackem i rozsahem.

Artwork ke hře Yesterday Origins

Další obrázky hry Yesterday OriginsHODNOCENÍ HRY Yesterday Origins PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Yesterday-Origins-43864/" title="Hodnocení hry Yesterday Origins"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Yesterday+Origins&amp;platforma=ps4" alt="Yesterday Origins" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8403


Hra Warthunder zdarma