Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Oddworld: Abe´s Oddysee

Oddworld: Abe´s Oddysee

Vývojáři Oddworld Inhabitants
VydavatelGT Interactive Software
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerSplit-screen (2 hráči)
Datum vydáníZáří, 1997
Hodnocení hry (5):
93%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PS hry Oddworld: Abe´s Oddysee
Oddworld: Abe's Oddysee je první hrou od vývojářského studia Oddworld Inhabitants. Příběh se točí okolo Mudokona jménem Abe, který pracuje jako voskovač podlah v továrně RuptureFarms, jež vyrábí masné výrobky. V čele továrny stojí Glukkon Molluck, který si zotročil rasu Mudokonů, jež v továrně pracuje. Jednoho dne Abe zaslechne velice důležitý rozhovor mezi Molluckem a jeho podřízenými. Dozvídá se, že masokombinát krachuje a je potřeba nového výrobku. Abe s hrůzou zjistí, že Molluck má v plánu naporcovat jeho Mudokoní bratry a prodávat je jako výrobek nesoucí název Mudokon Pops. A tomu musí Abe zabránit. Uteče z továrny s cílem zachránit své bratry a zničit RuptureFarms i s jeho ziskuchtivým šéfem. Hra samotná je pomyslně rozdělena na rozličné místnosti, či rozlehlejší úrovně, které jsou celkem puzzlovitě koncipovány a pro optimální průchod a překonání všech překážek, pastí, stráží a monster musí hráč využít jak Abeovy schopnosti, tak zručné vrhání předmětů, instruování ostatních otroků (Sligů) pro koordinaci akcí, či prostě klasické plošinovkové dovednosti. Ve hře se nevyskytují pouze Sligové, později najdete i zabijácké pouštní koně Scraby či temné pavouky Paramity, kteří žijí v nejtemnějším koutě chrámu v Paramonii. Podíváte se nejen do továrny, ale i do domovského lesa, pouště či na jatka, kde vás čekají i vedlejší úkoly jako například zapálit pochodně, abyste splnili zkoušky, které si pro vás připravil šaman Big Face. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Raptor - 18.3.2014  (Hodnocení: 100 %)
Je vůbec možné toto hrát a neužít si to naplno? Tady se není o čem bavit, na svou dobu opravdu skvělou grafiku, hratelnost, originalitu i svůj (někdy prdící) humor. Abe's jakožto zaměstnanec (otrok) ve fabrice na masné potraviny nechtěně zjistí, že se výrobky vyrábějí právě z jeho soukmenovců. Podaří se mu utéct a cestou chce zachránit ostatní otroky jako byl on. A jak to dopadne? Zjistěte sami, neprohloubíte. Jasná stovka!

Screen ze hry Oddworld: Abe´s Oddysee

Screen ze hry Oddworld: Abe´s Oddysee

Screen ze hry Oddworld: Abe´s Oddysee

Další obrázky hry Oddworld: Abe´s Oddysee

Video z hraní

Další videa hry Oddworld: Abe´s OddyseeHODNOCENÍ HRY Oddworld: Abe´s Oddysee PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Oddworld-Abes-Oddysee-16369/" title="Hodnocení hry Oddworld: Abe´s Oddysee"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Oddworld%3A+Abe%B4s+Oddysee&amp;platforma=psx" alt="Oddworld: Abe´s Oddysee" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8594


Hra Warthunder zdarma