Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Midnight Club: Los Angeles

Midnight Club: Los Angeles

Vývojáři Rockstar San Diego
VydavatelRockstar Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrZávodní
ČeštinaNe
Datum vydáníŘíjen, 2008
Hodnocení hry (6):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 ratingXzone

Popis PS hry Midnight Club: Los Angeles
Závody od Rockstaru hodlají vyniknout: Auta chovající se dle své cenové kategorie, kdy ten nejdražší Aston-Martin Vantage sice zareaguje na sebejemnější strčení do volantu, ale zároveň si budete muset dát pozor, abyste s ním kvůli milivteřině na pedále navíc neskončili ve škarpě. Maximálně filmová kamera Action Cam, podobná záběrům z filmů Michaela Baye, věčně kroužící kolem vašeho vozu a nabízející rychlé a akční pohledy na závodní trať. Trojrozměrné GPS, s nímž si můžete přiblížit do ulic města, dopředu si projet zkratky nebo najít soupeře, k němuž pak ve hře jednoduše dojedete a zablikáním světel si vyžádáte start závodu. Opět s přítomností nějakých zvláštních udělátek, např. odjištění obrovského EMP, které dočasně z provozu vyřadí všechna auta v okolí. Policie běžně hlídkující po městě a stíhající za překročení rychlosti nebo přejezd přes soukromý pozemek, k čemuž dojde u většiny zkratek. Před strážníky možnost zabrzdit a zaplatit pokutu, nebo naopak počkat, až vystoupí z auta, a teprve pak dupnout na plyn, což pod hrozbou dvojnásobné pokuty může vyústit i v získání extra reputačních bodů. Z nabízených módů Circuit (ježdění po checkpointech), Unordered (totéž v libovolném pořadí), Freeway (proti libovolnému autu kdekoliv ve městě), Red Light Racer (od pouličního osvětlení k druhému), Wager/Pinkslip s gamblováním vozu atd.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

semo - 1.12.2008  (Hodnocení: 100 %)
Skvělá hra. Jen je škoda že nemá nějakej lepší příběh. Jen tak sem si tam jezdil závody a časem jsem zjistil, že je to furt na jedno brdo. A město bylo ve trojce mnohem větší. A to ikdyz je v LA i Tokio nebo Kyoto- to už si nepamatuju který. Ale hrál jsem to na PSP, tak si tak nějak nejsem jist. =)

Screen ze hry Midnight Club: Los Angeles

Screen ze hry Midnight Club: Los Angeles

Screen ze hry Midnight Club: Los Angeles

Další obrázky hry Midnight Club: Los AngelesHODNOCENÍ HRY Midnight Club: Los Angeles PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Midnight-Club-Los-Angeles-9293/" title="Hodnocení hry Midnight Club: Los Angeles"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Midnight+Club%3A+Los+Angeles&amp;platforma=ps3" alt="Midnight Club: Los Angeles" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 836


Hra Warthunder zdarma