Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Hitman 4
Vývojáři IO Interactive
VydavatelEidos Interactive
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieHitman
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaNe
Datum vydání26. 5. 2006
Hodnocení hry (8):
86%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PS hry Hitman: Blood Money
Hra je postavena na novém grafickém enginu a nabízí zbrusu novou umělou inteligenci. Herní začátečníci ocení tréninkový mód, který je seznámí s taktikou a plánováním dokonalé vraždy v kůži najemného vraha. Jako Hitman si za peníze, které vyděláte budete moci nakoupit nové vybavení a zbraně, jež bude možné upravovat dle vašich osobních potřeb a přizpůsobit tak jejich dosah či přesnost. Hitman Blood Money nabízí skvělou zábavu a nové možnosti chlapíka s kódovým označením 47. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 70 %)
Kladem zůstává prostě hitman, ale velkým záporem je že nic moc poslední dobou do sérií hitman nepřibývá. 70%.

jin.jim - 4.6.2018  (Hodnocení: 90 %)
Blood Money doposud považuji za nejlepší díl z celé série, neboť oproti Contracts se jedná o ohromný posun jak po stránce grafické a zvukové, tak hlavně po stránce hratelnostní. Hratelnost a způsob hraní je zde vyladěn s naprostou přesností a je možné hru projít jak jako Rambo (což je výhodné tím, že nezbude žádný svědek), ale raději bych doporučil cestu Tichého zabijáka, kdy odstraníte cíle "nehodou".
Pokud hrajete hru z tohoto univerza poprvé, vůbec to nevadí, neboť Hitman krom hlavních dvou postav a sem tam občasnému odkazu ke starším dílům nenavazuje. Případné mezery Vám mohou doplnit novinové články, které pojednávají o světě kolem i mimo Vás.
Grafická stránka je na svou dobu naprosto špičková, ozvučení v čele s Ave Maria je excelentní a jak jsem již zmínil, hratelnost prostě špičková. Tolik způsobů, jakými lze cíle zlikvidovat, tolik způsobů, jak se lze dostat tam či onam, aniž by si někdo něčeho všimnul, a pak zase vyklouznout. Je toho nepřeberně a jedno dohrání ani zdaleka stačit nebude. Do toho většinou bezchybně zpracované lokace, které si budete pamatovat ještě dlouho po dohrání. A jako třešnička na dortu možnost vylepšování zbraní, udělátek a sebe sama (zdraví). Jedinou vadou na kráse je nevýrazný příběh, který ač má retrospektivní nádech a nečekaný zvrat, nedokáže zaujmout natolik, abyste si jej i po dlouhé době detailně pamatovali.

SHRNUTÍ: Pro mne doposud nejlepší díl v sérii, a to zejména po stránce hudební a hratelnostní. Tolik možností, které hra skýtá, čeká na své využití. Jako bonus si k tomu přičtěte možnost vylepšování sebe sama a příslušenství se zbraněmi, ale i lokace, do kterých se budete rádi vracet. Jediná výtka směřuje k nepříliš výraznému příběhu, jež krom způsobu vyprávění zaujme jen zakončením.

Artwork ke hře Hitman: Blood Money

Obal hry Hitman: Blood Money

Další obrázky hry Hitman: Blood MoneyHODNOCENÍ HRY Hitman: Blood Money PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Hitman-Blood-Money-9695/" title="Hodnocení hry Hitman: Blood Money"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Hitman%3A+Blood+Money&amp;platforma=ps2" alt="Hitman: Blood Money" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures
Infinite Adventures

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

15 %

Celkem hlasů: 7810


Hra Warthunder zdarma