Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Vývojáři IO Interactive
VydavatelEidos Interactive
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
Datum vydáníDuben, 2006
Hodnocení hry (8):
86%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PS hry Hitman: Blood Money
V novém pokračování akční simulace nájemného vraha se situace přiostřuje. Jednotliví spolupracovníci agentury ICA, se kterou si Agent 47 sjednává práci, jsou systematicky odrovnáváni, takže to vypadá, že se na hřišti objevil nějaký nový, silný hráč. Náš hrdina jede podle dosud zajetých kolejí, a to až do doby, kdy náhle s ICA ztrácí kontakt. V ten moment mu je jasné, že je to právě on, kdo je dalším cílem tajemné konkurence. Odcestuje proto do Ameriky, kde se začne připravovat na velký masakr. Peníze v hotovosti, ke kterým se coby Agent 47 dostanete, mohou výrazně ovlivnit celý váš postup hrou. Záležet bude pouze na tom, jak je využijete a jaké zbraně za ně pořídíte. To zaručí unikátní zážitek pro každého hráče. Zajímavou novinkou je možnost strkat do lidí či věcí a shazovat je tak třeba z balkónů nebo přes zábradlí. Za peníze, ke kterým se ve hře dostanete, si nebudete moci dokupovat jen zbraně a vybavení jako v jiných hrách, ale půjde jimi třeba také uplatit policie nebo zaručit, aby klíčový svědek případu tiše mlčel. (Přidal: runak)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 70 %)
Kladem zůstává prostě hitman, ale velkým záporem je že nic moc poslední dobou do sérií hitman nepřibývá. 70%.

jin.jim - 4.6.2018  (Hodnocení: 90 %)
Blood Money doposud považuji za nejlepší díl z celé série, neboť oproti Contracts se jedná o ohromný posun jak po stránce grafické a zvukové, tak hlavně po stránce hratelnostní. Hratelnost a způsob hraní je zde vyladěn s naprostou přesností a je možné hru projít jak jako Rambo (což je výhodné tím, že nezbude žádný svědek), ale raději bych doporučil cestu Tichého zabijáka, kdy odstraníte cíle "nehodou".
Pokud hrajete hru z tohoto univerza poprvé, vůbec to nevadí, neboť Hitman krom hlavních dvou postav a sem tam občasnému odkazu ke starším dílům nenavazuje. Případné mezery Vám mohou doplnit novinové články, které pojednávají o světě kolem i mimo Vás.
Grafická stránka je na svou dobu naprosto špičková, ozvučení v čele s Ave Maria je excelentní a jak jsem již zmínil, hratelnost prostě špičková. Tolik způsobů, jakými lze cíle zlikvidovat, tolik způsobů, jak se lze dostat tam či onam, aniž by si někdo něčeho všimnul, a pak zase vyklouznout. Je toho nepřeberně a jedno dohrání ani zdaleka stačit nebude. Do toho většinou bezchybně zpracované lokace, které si budete pamatovat ještě dlouho po dohrání. A jako třešnička na dortu možnost vylepšování zbraní, udělátek a sebe sama (zdraví). Jedinou vadou na kráse je nevýrazný příběh, který ač má retrospektivní nádech a nečekaný zvrat, nedokáže zaujmout natolik, abyste si jej i po dlouhé době detailně pamatovali.

SHRNUTÍ: Pro mne doposud nejlepší díl v sérii, a to zejména po stránce hudební a hratelnostní. Tolik možností, které hra skýtá, čeká na své využití. Jako bonus si k tomu přičtěte možnost vylepšování sebe sama a příslušenství se zbraněmi, ale i lokace, do kterých se budete rádi vracet. Jediná výtka směřuje k nepříliš výraznému příběhu, jež krom způsobu vyprávění zaujme jen zakončením.

Artwork ke hře Hitman: Blood Money

Obal hry Hitman: Blood Money

Další obrázky hry Hitman: Blood MoneyHODNOCENÍ HRY Hitman: Blood Money PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Hitman-Blood-Money-9695/" title="Hodnocení hry Hitman: Blood Money"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Hitman%3A+Blood+Money&amp;platforma=ps2" alt="Hitman: Blood Money" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Total War Arena
Crowfall

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

17 %

Preferuji PC

49 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

8 %

Plánuji koupit PS4

13 %

Celkem hlasů: 7209


Hra Warthunder zdarma