Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


God of War III

God of War III

Vývojáři SCE Studios Santa Monica
VydavatelSony Computer Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční, adventura
Datum vydáníBřezen, 2010
Hodnocení hry (28):
85%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry God of War III
Kratos, bojovník jenž se proslavil svoji krutostí byl zrazen. Přišel o ženu a dítě a tak hledá pomstu. Nejprve hledá spásu v sebevraždě, ale ani to mu nepomůže a navrací se na matičku Zemi. Proto se rozhodne svou pomstu uskutečnit a míří proti samotným vládcům lidské rasy, samotným bohům. Bájné bytosti, které berou a dávají tak jak chtějí. To už stačí! Zloba ovládla jeho srdce a než se nadál, stal se sám bohem válek a utrpení, nyní se vrací aby vše dokončil. Právě teď vystupuje na horu Olymp, kde hodlá zabít samotného Dia a sám se rozhodnout jak naloží s životem, který mu byl dán. Sledujte jeho boj z první ruky a bojujte za uskutečnění jeho snu. Snu o světě bez bohů, bájných bytostí z hory Olymp. Exkluzivně na PlayStation 3. Čeká nás finální střet s řeckým panteonem, proti němuž Kratos vytáhne spolu s Titány. Titáni přitom mají být nedílnou součástí hry, půjde totiž o organické herní levely, po kterých se Kratos bude nyní pohybovat. O jejich enormní rozloze svědčí dobrozdání, že mnozí z nich přesáhnou svou velikostí druhdy nejvyšší stavbu světa, mrakodrap Sears Tower v Chicagu. Nebo ještě jinak, lokace Medusa Lair v God of War II by se hravě vešla do dlaní jednoho z hlavních Titánů, jímž je Gaia. Prostě představte si takové pohybující se pohoří, skrze nějž přitom procházíte… Všeprostupující válečná vřava nabídne kupř. zcela mimořádný pohled na situace, kdy Kratos bojuje s nepřátelskými elementy na pažích Gaii. A přitom kousek dál od něj, na pozadí jeho střetu, svádějí boj další Titáni s válečníky, vystupujícími na straně řec... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 70 %)
Tak jsme se dočkali posledního dílu (zatím) z trilogie god of war. Ale jsem trochu zklamán, moc adventur zde nenajdete, běhání a létání v této hře je někdy až dlouhodobé a nějaké scény až moc ulítlé. Samozřejmě má to dobrou grafiku jako každá hra na ps3 a je tu zase krvelačný Kratos... 70%.

tofi - 13.7.2010  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepsi graficky zpracovana hra soucasnosti.

patrik215 - 30.7.2010  (Hodnocení: 100 %)
prostě bomba hra

vorez - 16.9.2010  (Hodnocení: 95 %)
Zakončení trilogie ve velkém stylu.....větší, brutálnější a bohové umíraj jak na běžícím pásu...když vás hold někdo nasere, tak si zasloužíte pomstu...

John - 5.5.2011  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší z trilogie. Jak graficky, tak i dějově. Dá se to dohrát levou zadní. A co víc si přát, než namakanýho borca, kterej vyzabíjí celej Olymp? ;-)

vic - 2.7.2011  (Hodnocení: 95 %)
"My vengeance ends now." Božsky epická chodička, mlátička s Kratosem, kterýho zajímá jenom jeho pomsta. Výborná exkluzivita.

+ Audiovizuální stránka; design; ovládání; sakra epické; brutalita; Kratos; řecká mytologie; zbraně a jejich upgrady; boss fighty a vražedný dorážecí sekvence; jednoduchá a účinná komba; božské artefakty; cutscény; obtížnost; příběh; spousta odemčení po dokončení; pocity síly, vražednosti a zlosti :)
- bugy; neovladatelná kamera; savy a loadingy; vyhřezlá střeva vidíme, ale koitus ne ? Finální poprav;, ošklivá Pandora; protahování před koncem hordou nepřátel a recyklací prostředí.

Zdenek82 - 4.9.2012  (Hodnocení: 100 %)
god of war 4 :)

Sweat55 - 1.7.2013  (Hodnocení: 100 %)
Neskutečná řežba, dech beroucí finále. Jedním slovem : Amazing

StyfyCz - 27.4.2014  (Hodnocení: 100 %)
Výborná rubačka prostě svělá ale to každá God of war byla takže graficky supr a to mlácení na vymlácení nervu je supr prostě SuprUltraMegaRubačka pro mlátičky XD

CJFlip - 31.5.2015  (Hodnocení: 100 %)
Větší řežbu jsem nikdy předtím nehrál!

sarfian - 12.3.2016  (Hodnocení: 95 %)
2016

Screen ze hry God of War III

Screen ze hry God of War III

Screen ze hry God of War III

Další obrázky hry God of War III

(Game Preview)

Další videa hry God of War IIIHODNOCENÍ HRY God of War III PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/God-of-War-III-9503/" title="Hodnocení hry God of War III"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=God+of+War+III&amp;platforma=ps3" alt="God of War III" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Magic: the Gathering Arena
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 8069


Hra Warthunder zdarma