Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Ghostbusters: The Video Game

Ghostbusters: The Video Game

Vývojáři Terminal Reality
VydavatelSony
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydáníČerven, 2009
Hodnocení hry (5):
75%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PS hry Ghostbusters: The Video Game
Luxusní jídelna, na zdech vzácné obrazy, v rohu koncertní křídlo a nad hlavou lustr ze vzácných kamenů. Tamhle je ten Slimer! zakřičí Egon a ukáže k připravenému jídlu, které do sebe nenápadně souká nenažraná, zelená potvora. Chlápci v šedých uniformách vytasí svoje Proton Packy, speciální zbraně na lapání duchů, a místnost rázem křižují jejich paprsky. Prásk, to padá lustr, bum, díra do zdi, stůl na dva kusy, vzduchem létají židle.. konečně je potvora v úzkých, Spengler ji chytá do sítě, ozve se zvuk jako při odzátkování lahve a Slimer je polapen. Spengler si s obavami prohlíží spoušť a kysele konstatuje: V téhle místnosti jsme měli být opatrnější, za půl hodiny tu budou slavit bar micva. Tolik k úvodní misi third-person akce Ghostbusters, navazující na první a druhý díl filmové klasiky Krotitelé duchů. Krátce poté budete uvedeni do děje: New York začátkem 90. let, celé město fascinované zážitky z prvních dvou filmů. Nafukovací reklamní panák Stay Puft má dokonce svoji vlastní televizní show a v muzeu hodlají otevřit výstavu zasvěcenou Gozerovi (nadpozemské entitě, dle sumerských tradic údajně značící příchod konce světa). Krotitelé duchů jsou zpátky v plné sestavě a s novým členem, namísto Venkmanovy lásky Dany Barrettové (ve filmu Sigourney Weaver) přibyla nová ženská postava atp. Pamatujete si ještě na knihovního ducha z newyorské městské? Tak se těště, vypravíte se za ním znovu: a nejen, že znovu budou vzduchem létat svazky knih a stohy papírů, ale Šedá paní vás tentokrát zavede hluboko do podzemních archivů a zavolá si... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

perry - 10.9.2009  (Hodnocení: 75 %)
Příběh je trošku vyvařená verze z 1. a 2. filmu, ale jinak mu nemám moc co vytknout. Potěšili originální hlasy a vtípky, které jsou všude rozseté. Hratelnost je dost lineární. Prostě klasický koridor. Pokud se vám nelíbili krotitelské filmy, není tahle hra nic pro vás. Na druhou stranu, pokud filmy zbožňujete, je to skoro povinnost :)

Pendergast - 28.3.2015  (Hodnocení: 70 %)
Po grafické stránce solidní, po herní postádám více otevřeného herního prostoru a lepší uspořádání lokací. Místy poněkud chaotické a nesourodé, v některých levlech se vývojářům utrhla ruka a začali si hrát na mizidimenzionální hororové reality. Spíše se měli držet původního plánu a zbytečně to překombinovávat. Tato hra měla na víc než než jak celkově dopadla.

Screen ze hry Ghostbusters: The Video Game

Screen ze hry Ghostbusters: The Video Game

Screen ze hry Ghostbusters: The Video Game

Další obrázky hry Ghostbusters: The Video GameHODNOCENÍ HRY Ghostbusters: The Video Game PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Ghostbusters-The-Video-Game-9487/" title="Hodnocení hry Ghostbusters: The Video Game"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Ghostbusters%3A+The+Video+Game&amp;platforma=ps3" alt="Ghostbusters: The Video Game" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8405


Hra Warthunder zdarma