Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Dark Sector

Dark Sector

Vývojáři Digital Extremes
VydavatelD3 Publisher
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
ČeštinaNe
Datum vydáníBřezen, 2008
Hodnocení hry (4):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PS hry Dark Sector
Akce z pohledu třetí osoby, jejím hlavním hrdinou je agent CIA Hayden Tenno, jeho primárním posláním jsou tzv. čistící mise, které mají zahladit nepovedené operace, o nichž se nesmí nikdo dozvědět. Na začátku hry je Tenno povolán do státečku Lasria, který patřil pod Svaz Sovětských Socialistických Republik. V Lasrii probíhal dlouho výzkum biologických zbraní, který se vymkl kontrole a Lasria se tak nachází ve válečném stavu, kde proti sobě bojují dvě frakce - zmutovaná lidé a dobře vyzbrojená armáda. Tenno je hned na začátku hry infikován virem, který způsobuje, že se celá jeho pravá ruka dokáže spontánně proměnit ve smrtící zbraň, na jejím konci je trojcípá zbraň glaive připomínající bumerang, či spíše hvězdici. Tenno může glaive používat k likvidaci nepřátel na několik různých způsobů. Tam kde nepomůže glaive si hrdina může vypomoci konvenčním zbraňovým arzenálem. Hvězdici můžete házet po vzdálenějších nepřátelích, ale je použitelná iv bojích na blízko. Hlavně však dokáže absorbovat elementální energii (oheň a elektřina), což se dá využít nejen pro různé jednoduché hádanky, ale i pro likvidaci nepřátel s přidanou hodnotou (bonusy za likvidaci nepřítele zeelektrizovanou zbraní atd.). (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Buster - 18.6.2009  (Hodnocení: 60 %)
Rozhodně to neni špatná hra a prvních několik misí si užijete prvotřídní zábavu, ale potom už je to více méně stejný až do samotnýho konce a postupem času vás hra omrzí.

Screen Dark Sector

Screen Dark Sector

Screen Dark Sector

Další obrázky hry Dark SectorHODNOCENÍ HRY Dark Sector PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Dark-Sector-9120/" title="Hodnocení hry Dark Sector"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Dark+Sector&amp;platforma=ps3" alt="Dark Sector" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 878


Hra Warthunder zdarma