Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crysis 2

Crysis 2

Vývojáři Crytek
VydavatelElectronic Arts
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineCryEngine 3
Datum vydání2010
Hodnocení hry (15):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PS hry Crysis 2
Pokračování jedné z nejkrásnějších her je tady!! Vítejte v Crysis 2! Odehrávat se celá bude v blízkosti válkou zdevastovaného Manhattanu a sám příběh hry má být vyprávěn přes nejrůznější filmečky, dialogy anebo nalezené audiopásky, z nichž si budete muset děj tak trochu skládat sami. Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel. V každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno. Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší. K dispozici budete mít oblek Nanosuit 2, který bude rozlišovat čtyři základní módy: Armor, Power, Infiltration a Tactical. Ten poslední zapnete v případě, že bude třeba získat více informací o nepřátelích, prohledat kostry, analyzovat zbraně nebo si třeba zapamatovat trasy mimozemských hlídek. Stejně tak v něm budete moci označit protivníky nebo zbraně, které se objeví na vašem radaru, abyste je později nezapomněli. Všechny čtyři módy Nanosuitu půjde navíc během hraní dále upravit přídavnými moduly, takže vedle postupování na vyšší level získá Crysis 2 další vyloženě RPGčkovou funkci. Z těch doposud známých zmiňme upgrade, díky kterému v módu... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

undertaker4 - 16.1.2012  (Hodnocení: 75 %)
Skvělá hra. Na 100%... Tak proč hodnotím 75%? Denně se dá odehrát jeden level a pak je hra až moc nudná - opakující se.... Grafika skvělá, hratelnost dobrá. Kdyby tam nebyla ta monotónost. A vyprávění zpětného příběhu díky věcem, kterých si většina hráčů nevšimne... (psí známky, maily, atd...)

Screen ze hry Crysis 2

Obal hry Crysis 2

Další obrázky hry Crysis 2HODNOCENÍ HRY Crysis 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Crysis-2-15013/" title="Hodnocení hry Crysis 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crysis+2&amp;platforma=ps3" alt="Crysis 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8597


Hra Warthunder zdarma