Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Crash Team Racing

Crash Team Racing

Vývojáři Naughty Dog
VydavatelSCEA
ŽánrZávodní
MultiplayerSíť
Datum vydáníŘíjen, 1999
Hodnocení hry (13):
88%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 7 PEGI 7 rating

Popis PS hry Crash Team Racing
Píše se rok 1999 a Nauthy Dog má za sebou tři veleúspěšné díly v sérii plošinovek s názvem Crash Bandicoot. Autoři se mezitím rozhodli trochu změnit žánr a tak nám v dalším pokračování posadili ikonu Playstationu Crashe Bandicoota do motokáry. Na rozdíl od předchozích dílů si můžete v Crash Team Racing (dále jen CTR) zahrát za celkem osm známých postav. Kromě Crashe a jeho sestry Coco si můžete zajezdit také s ďábelským doktorem Neo Cortexem, polorobotickým N.Ginem, obrovitým Tiny Tigerem, nebo také s ledovým Polarem, stále hravou Purou či Dingodilou. Narazíte tu samozřejmě i na staré známé a nepříjemné bossáky, jako jsou třeba stále uchechtaný Ripper Roo, tlustý Papu Papu nebo gangsterský Pinstripe. Posledním bossem je neznámý, ale zapeklitý Nitrous Oxid. (Přidal: runak)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 80 %)
Je pravda že na svou dobu graficky vinikajíci hra působí hned pohledem na obálku podivně, ale nehodnoťte vnějšek a rači nahlédněte dovnitř. Ikdyž každá hra má bohužel nějaké ty chybičky, tak toto je výjmečnost na svoji dobu, proto 80%.

JayCZ - 8.3.2011  (Hodnocení: 85 %)
Crash je má oblíbená PSXová postavička a tak mě tato hralo potěšila. Jedná se vlastně o normální závodní hru, ale postavy tomu dotávají to správné koření.

FFFmage - 24.4.2014  (Hodnocení: 90 %)
Má srdcová záležitost, ikdyž si na podobné hry si moc nepotrpím tak tahle mě dostala, a hra pro více hráčů byl opravdový adrenalin, ideální záležitost na party.

Screen ze hry Crash Team Racing

Screen ze hry Crash Team Racing

Screen ze hry Crash Team Racing

Další obrázky hry Crash Team RacingHODNOCENÍ HRY Crash Team Racing PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Crash-Team-Racing-14399/" title="Hodnocení hry Crash Team Racing"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Crash+Team+Racing&amp;platforma=psx" alt="Crash Team Racing" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

12 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

38 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1122


Hra Warthunder zdarma