Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The (PS3 hra)


Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The

Vývojáři Starbreeze
VydavatelAtari
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
Datum vydáníBřezen, 2009
Hodnocení hry (3):
82%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PS hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The
Co původně začalo jako nefalšovaná předělávka s čtyřhodinovým novým obsahem, to se během času rozrostlo v plnohodnotné jedenáctihodinové pokračování, které přesto zčásti bude stále remakem. Když začnete hrát, v menu dostanete na výběr, jestli začít přímo misemi z Assault on Dark Athena (tedy čistě novým obsahem) nebo od samotného začátku, tzn. předělanou kampaní z Escape from Butcher Bay. Jak ale autoři podotýkají, ta doznala takových změn, že ji oproti jejímu čtyři roky starému originálu (90% na Tiscali Games) prý poznáte jen stěží. Příjemné je také ujištění, že teprve nedávno potvrzená verze pro PC nebude jen obyčejným konzolovým portem pro myš a klávesnici, byť co do obsahu budou všechny tři edice identické. Do samotné hry prý jinak velmi často mluví sám Vin Diesel, který má pomáhat s psaním postav, vymýšlením kreativních nápadů, designem hry a spoustou dalších věcí. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

brutale - 25.11.2009  (Hodnocení: 80 %)
Ak sa vám páčilo predošlé vydanie riddicka, tak potom smelo do toho. Athena ponúka viac dynamiky a akčnosti a pekelný Riddick si príde na svoje :). Čo sa týka verzie pre PS3, disk obsahuje aj staršie vydanie hry "Escape from butcher bay".

TomHardy - 16.9.2010  (Hodnocení: 80 %)
Přídavek v podobě nové epizody je sice fajn, geniality originálu (který je naštěstí přiložen!) ale nedosahuje. Někomu samozřejmě může akčnější přístup vyhovovat, ale původní hra se stala legendární právě tím, že nabízela hráčům nejrůznější varianty, jak se se situací vypořádat. Dvojka jede podstatně přímočařejší cestou, na druhou stranu se povedlo zachoval "riddickovskou" atmosféru. Spíše milý datadisk k původní hře, nežli plnohodnotné pokračování.

Screen ze hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The

Screen ze hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The

Screen ze hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The

Další obrázky hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, TheHODNOCENÍ HRY Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Chronicles-of-Riddick-Assault-on-Dark-Athena-The-9184/" title="Hodnocení hry Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Chronicles+of+Riddick%3A+Assault+on+Dark+Athena%2C+The&amp;platforma=ps3" alt="Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8408


Hra Warthunder zdarma