Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Bully

Bully

Vývojáři Rockstar Vancouver
VydavatelRockstar Games
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
Datum vydáníŘíjen, 2006
Hodnocení hry (8):
87%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PS hry Bully
V Canis Canem Edit (dříve nazývané Bully) je implementován podobný soubojový systém nabídnutý právě ve hře The Warriors, v němž nechybí jednak různá a různě zajímavá komba a chytačky, stejně co důležitý kryt. Útočné dispozice hlavního hrdiny, šikanovaného patnáctiletého klučiny Jimmy Hopkinse, se postupně rozšiřují, přičemž svou roli v soubojích tváří v tvář hraje také fakt, jak silně stisknete dané tlačítko a dále při jaké příležitosti (neboli bude to kontextuální). K tomu si připočtěte používání užitečných věcí jako je baseballová pálka a nebo prak (se střelbou vajíček :), takže je očividné, že si tuhle fázi patrně docela užijete. Nicméně bojování tvoří jenom jednu z dílčích částí zdejší herní náplně, pro získání klíčového respektu budete plnit rozličné úkoly, tady trochu ve stylu GTA, pročež během akce (kterážto se bude odehrávat ve škole, školních prostorách a přilehlém okolí) si užijete řady dialogů a nehratelných příběhových sekvencí, příjemně rozšiřujících rámec zdejšího hraní. Jedním z takových úkolů bude např. výpomoc ve školní jídelně, kde musíte pro připravované jídlo sehnat potřebné ingredience. A aby to nebylo tak jednoduché, ve vymezeném časovém limitu! Uvedené, stejně jako takové závodění na kolech, má přitom patřit mezi hlavní příběhové mise, ale vedle nich tu budou i mise vedlejší… Sem může zase patřit požadavek na zisk čokolády, kterou tlusté studentce jménem Eunice uzmul nějaký drzý spolužák. Za úspěšné splnění daných úkolů přichází kredit v podobě drobných, v podobě horkých polibků od několika málo hezkýc... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

runak - 2.7.2010  (Hodnocení: 70 %)
Taková blbinka od tvůrců gta, hodnotil bych více kdybych nevytáhl tyto zápory, 1)zastaralá grafika, 2)hra podle nálady, jednou máte blbou náladu a ovladač rozflákáte, 70%.

Screen Bully

Screen Bully

Screen Bully

Další obrázky hry BullyHODNOCENÍ HRY Bully PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Bully-9667/" title="Hodnocení hry Bully"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Bully&amp;platforma=ps2" alt="Bully" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma