Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Aragami

Aragami

VývojářiLince Works
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStřílečky
Datum vydáníZáří, 2016
Popis PS hry Aragami
Staňte se dokonalým stínovým zabijákem ve stealth akci z historického Japonska. Budete hrát za Aragamiho. Nemrtvého zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, kterého ze záhrobí povolala Yamiko, záhadná dívka spjatá s Aragamiho minulostí. Yamiko je v zajetí armády světla Kaiho, jejíž válečníci střeží bedlivě hlídanou citadelu Ky Ryu. KLASICKÁ STEALTH AKCE Pomocí nově nabytých stínových schopností může Aragami manipulovat s temnotou a stát se dokonale vražedným nindžou. Hra si silně inspirovala klasickými tituly z žánru stealth jako třeba ságou Tenchu a moderními klenoty jako třeba Mark of the Ninja či Dishonored. Hráči budou muset využít všech svých nadpřirozených schopností a nasadit veškerý důvtip, aby své nepřátele porazili. OVLÁDEJTE STÍNY Staňte se pomocí stínových schopností dokonale neviditelným zabijákem. Vrhejte stíny na libovolný povrch a pomocí stínového skoku se pohybujte, aniž by si vás někdo všiml. Odstraňujte pomocí svých triků mrtvoly nepřátel, klamte nepřátele vytvářením stínových klonů či vyvolávejte černé díry, které vaše cíle bleskově pohltí. STAŇTE SE MISTROVSKÝM ZABIJÁKEM Vaše schopnosti se budou postupem času zlepšovat, takže se budete moct plížit kolem stráží, teleportovat se mezi stíny, vytvářet vlastní temná zákoutí a strategicky likvidujte ty, kteří vám stojí v cestě. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Chrobak - 28.2.2017  (Hodnocení: 80 %)
Velice originální a zábavná stealth hra, která bohužel trošku doplácí na celkovou krátkost a nepřesvědčivou prezentaci příběhu. Pro milovníky žánru je však Aragami naprosto zaručená volba.

Artwork ke hře Aragami

Další obrázky hry AragamiHODNOCENÍ HRY Aragami PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/ps/Aragami-43816/" title="Hodnocení hry Aragami"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Aragami&amp;platforma=ps4" alt="Aragami" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma