Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her X-COM: Terror from the Deep (PC hra zdarma)


X-COM: Terror from the Deep

X-COM: Terror from the Deep

Vývojáři Microprose
Vydavatel2K Games
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma)
ŽánrStrategie
MultiplayerNe
Datum vydáníÚnor, 1995
Popis PC hry X-COM: Terror from the Deep
Skvělý úspěch hry Ufo: Enemy Unknown podnítil Micro Prose k pokračování této výborné hry. Brzy tedy vyšel nový díl X COM: Terror from the Deep. Od prvního vpádu cizáků (pro sérii X-com specifický překlad slova "aliens", škoda, že tento výraz nerozšířil více) uplynulo dvacet let, a jsou tu znova. Tentokrát jsou to ale vodní druhy a své základny si budují na mořském dně. Zbraně X-comem vyvinuté v prvním díle pod vodou nefungují, a tak budete muset začít úplně od začátku. Tak, už v tuhle chvíli se rýsuje, že Terror from the Deep je úplně stejný jako jednička. Žádné inovace se nekonají, a to je špatně. I zbraně si typově odpovídají se svými pozemními protějšky. Jenom je vyměněná grafika, nic víc. Mimochodem, jak daleko myslíte, že byste pod vodou dohodili granátem? Chlapi z Micro Prose se s tím prostě nepárali. Jediný moment, kdy je něco jinak, je, že vaše tanky nefungují na souši a při terorech se musíte obejít bez nich. Hrací mapy jsou o poznání větší, ale nevím, zda je to klad. U běžných zásahů asi ano, ale terory (hlavně na lodích) se mění v úmornou nudu. Loď má několik palub (podlaží) a v každé je neskutečné množství kajut, jež jsou ještě členěny na místnosti. A občas se stane, že se nějaký cizák schová v některé kajutě na záchodě a jeho hledání je potom strašlivá a frustrující nuda. Na druhou stranu se mi ale líbilo ničení cizáckých bází. To je rozděleno na dvě části. Napřed musíte vymasakrovat jakousi tvrz na dně moře a teprve potom postupujete do vlastní základny pod zemí. Tam ale stačí zničit ústřední generátor a v... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 4.3.2009  (Hodnocení: 95 %)
Stejně dobré jako jednička i když možná moc vysoká obtížnost některých misí. Koncept ovšem brilantní.

asmodeus - 9.10.2008  (Hodnocení: 90 %)
Pokračování strategické hry Ufo Enemy Unknown, přineslo stejně skvělou hratelnost, grafiku i koncept svého předchůdce, avšak tentokrát se hráč podíval hlavně na dno moří a oceánů. Skvělá hra.

kurcatovium - 14.10.2008  (Hodnocení: 80 %)
Povedená recyklace prvního dílu zasazená do vodního prostředí. Masakrózně obtížné mise na lodích.

Oncemorpheus - 30.4.2011  (Hodnocení: 90 %)
Nemohu si pomoci, ale pokračování mne nebavilo tak jako první díl. Nevím, čím to mohlo být. Pár vylepšení přišlo (podvodniími zbraněmi jste si na suchu nezastříleli a hlavně ultra výkoná zubní vrtačka která pronikala chytinovými krunýři krabíků jako horký nůž máslem byla parádní..), ale ve finále prostě nenadchnula jako první x-com. Nevadí, 90 ze sta je stále super ne?

Albydeeere - 7.10.2011  (Hodnocení: 95 %)
Skvělé jako jednička. Obtížnost některých misí je až moc vysoká. Jinak rád si tuto starou hru někdy opět zahraju.

Screen ze hry X-COM: Terror from the Deep

Screen ze hry X-COM: Terror from the Deep

Screen ze hry X-COM: Terror from the Deep

Další obrázky hry X-COM: Terror from the DeepHODNOCENÍ HRY X-COM: Terror from the Deep PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/X-COM-Terror-from-the-Deep-8147/" title="Hodnocení hry X-COM: Terror from the Deep"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=X-COM%3A+Terror+from+the+Deep&amp;platforma=pc" alt="X-COM: Terror from the Deep" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Shadowlands
Shadowlands
Shadowlands
Shadowlands
Allan Border´s Cricket

Soutěž s CDH.cz

Anketa


Hra Warthunder zdarma