Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

VývojářiUbisoft Montreal Studios
VydavatelUbisoft Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrZávodní
MultiplayerSíť (COOP mód)
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání15. 11. 2016
Prodaných kusůpřes 735 254 na Steam
Doba hraníprůměrně 26,1h (nejčastěji 16,9h)
Popis PC hry Watch Dogs 2
Watch Dogs 2 nás zavede do San Francisca blízké budoucnosti s novým hlavním hrdinou a pokročilými způsoby hackování. Marcus Holloway je brilantní hacker, který se přidá k tajné hackerské skupině Dedsec, která hodlá vypnout bezpečností systém ctOS 2.0, aby zkorumpovaná vláda nemohla sledovat a kontrolovat utlačované občany. NOVÉ PROSTŘEDÍ San Francisco bude plně otevřeným a dynamickým světem. Nabídne neuvěřitelnou škálu možností pro hackování, nebezpečné automobilové honičky v klikatých uličkách, boj o život na střechách, čtvrť Oakland nebo špičkové kanceláře firem v Silicon Valley. OVLÁDNĚTE VŠECHNO Vaší zbraní bude chytrý mobilní telefon, kterým proniknete do infrastruktury města, můžete se připojit k jakémukoliv zařízení a nabourat se do osobní databáze. Novinkou bude možnost ovládat pomocí mobilu drony, auta, jeřáby, bezpečností roboty a mnoho dalšího. Díky tomu budete moci vytvořit nepředvídatelné řetězce událostí.  SVOBODNÁ HRATELNOST Záleží pouze na vás, jak budete Watch Dogs 2 hrát. Buď můžete v misích využívat hackování a stealth, kdy nemusíte nikoho zabít, nebo kombinací hackování a zbraní sáhnete po mnohem akčnějším přístupu. Postupně budete rozvíjet různé dovednosti, které budou vyhovovat vašemu stylu hraní, a vylepšovat hackerské nástroje - RC auta, drony, 3D tištěné zbraně a mnoho dalšího. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

NORMENOR - 4.12.2016  (Hodnocení: 85 %)
Odehráno cca.6 hodin,a celková spokojenost 6/10 mise sou rozdělené na několik úkolů což prodlužuje herní dobu.Město je v celku povedené,interakce s okolím je srandovní.Multiplayer je taktéž povedený,když máte kamarády i když hrajete s random hráčema,většina z nich pomůže s misí atd.Přesto že hra je víc náročnější na HW,tak se dá hrát i na menší detaily.Jak sem psal výše sem s Watch Dogs 2 spokojen.

jin.jim - 26.2.2018  (Hodnocení: 90 %)
WD2 se od svého předchůce odlišila snad ve všech směrech, kromě jádra. Stále zůstává úkolem boj proti zločinné korporaci Blume, ale tentokrát se boj rozrůstá do mnohem větších měřítek. Všechno ostatní doznalo změny k lepšímu a WD2 se stala výbornou hrou, u které bych vytknul snad jen ne úplně dobrý jízdní model a přestřelky, které by také potřebovaly ještě trochu poladit.
Na druhé straně chválím krásnou grafiku, ozvučení, hudbu, příběh a postavy (kdyby se objevily i v případném třetím pokračování, bylo by to parádní), mise, délka hry (i s vedlejšími úkoly a aktivitami), různorodost, prostředí, možnosti, různá zařízení, celkový design hry, plynulost, uvěřitelnost světa, možnost volby postupu při misích, jejich rozčlenění do jednotlivých částí (přidává to na uvěřitelnosti), nadčasový námět a jeho perfektní propracování, záporák Dusan Nemec (chvílemi jsem přemýšlel, jestli se tvůrci neinspirovali v českém Dušanu Němcovi) a samozřejmě samotné hackování a s ním i související minihry.

Rozhodně WD2 doporučuji, je to hra vydařená ve všech ohledech, a horší jízdní model a přestřelky, kterým se dá v mnoha v případech i vyhnout, se dají lehce překousnout. Jestliže vznikne třetí díl, bude hodně těžké překonat nastavenou laťku.

Artwork ke hře Watch Dogs 2

Artwork ke hře Watch Dogs 2

Artwork ke hře Watch Dogs 2

Další obrázky hry Watch Dogs 2

Trailer

Další videa hry Watch Dogs 2HODNOCENÍ HRY Watch Dogs 2 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Watch-Dogs-2-43768/" title="Hodnocení hry Watch Dogs 2"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Watch+Dogs+2&amp;platforma=pc" alt="Watch Dogs 2" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Heavy Metal Machines
Cuisine Royale
Nightshade

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

47 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

16 %

Celkem hlasů: 8018


Hra Warthunder zdarma