Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryWarcraft: Orcs & Humans (PC hra zdarma)


Warcraft: Orcs & Humans

Warcraft: Orcs & Humans

Vývojáři Blizzard Entertainment
VydavatelBlizzard Entertainment
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma) - stáhnout
Herní sérieWarcraft
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStrategie
Datum vydání1994
Hodnocení hry (23):
77%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 12 PEGI 12 rating

Popis PC hry Warcraft: Orcs & Humans
První díl nejznámější strategie Na svět jménem Azeroth, který je a byl vždy sídlem lidí, se jednoho dne dostal Warlock z orkského světa Draenor. Ten do svého původního světa přinesl zprávu o nové zemi nebo světě, na které rostou jim neznámé rostliny. Na Azeroth se dostal Temným portálem, který byl později zvětšen, aby mohl přepravit sedm vybraných bojovníků, kteří posléze přepadli a vyplenili jednu lidskou vesnici. Tím se odstartovala série drancování a útoků skrze portál na lidský svět. Orkové si dle prvních informací mysleli, že jsou lidé bezbranní, ale to se spletli. Když chtěli udělat útok na hlavní lidské sídlo, smetla je početná skupina dobře vybavených a vycvičených vojáků a rytířů. Tehdy se Orkové rozhodovali, zda budou v útocích pokračovat nebo nadobro uzavřou portál. Nakonec se dohodli, že doplní své síly a pokusí se o nový útok. A tak nevraživost mezi těmito dvěma rasami trvá dodnes. Hráč si může vybrat rasu, za kterou bude hrát a tím automaticky určí i svého protivníka. Jako v jedné z prvních realtimových strategií byla představena vize ekonomiky strategií jako her. Hráč ma na výběr několik druhů jednotek, z nichž některé jsou bojové a jiné jsou určeny právě pro sběr surovin. Pro správný chod a růst základny je potřeba najít a získat doly a z nich těžit zlato. To je třeba přepravit do městského centra k dalšímu použití. Další surovinou je dřevo, které lze těžit v okolních lesích. Aby mohla základna vzkvétat a počet jednotek se mohl zvětšovat, je třeba postavit dostatek farem. Produkce jídla z farem totiž stačí po... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Bartyx - 4.3.2009  (Hodnocení: 80 %)
Klasika, kterou už dneska nikdo nezná. Byla to ovšem bomba.

kurcatovium - 29.10.2008  (Hodnocení: 80 %)
Dune 2 s jinými texturami. :-) Proč ne?

baca12 - 13.5.2010  (Hodnocení: 90 %)
Naprostá klasika, pěkně a bohatě graficky zpracované. Oproti druhému dílu zde bylo více nepřátel (hlavně neutrálních, ty ve dvojce úplně zmizeli) a rozmanitější mapy.

LuckAss - 29.9.2010  (Hodnocení: 60 %)
hráno pár hodin...

Baaac - 24.8.2011  (Hodnocení: 75 %)
Perfektní hra, kterou už dnes hrají opravdu jenom nejzarytější fanoušci, já na ní však nemůžu dát dopustit, na téhle hře jsem vyrůstal :))), bohužel už nemůže snést srovnání s dnešními hrami, přeci jenom grafika je už hodně stará :))

Albydeeere - 7.10.2011  (Hodnocení: 90 %)
Klasická strategie, na které jsem když vyšla tak trochu ulítnul.

ACDC - 25.8.2015  (Hodnocení: 75 %)
Tuto hru jsem hrál nedávno a na to, kdy byla vytvořena, tak je nadčasová, nebýt tohoto dílu, tak tato série by upadla do zapomnění.

H34D - 7.3.2023  (Hodnocení: 85 %)
Na jednu stranu se může první Warcraft zdát jen jako klon Duny II, ovšem na stranu druhou nabízí podstatně více zábavy a lepší hratelnost a to jak v kampani, tak v poprvé u RTS viděném multiplayeru. Rasy se lišily jen málo a hlavní rozdíly byly jen v kouzelnících (léčení vs kostry), ale díky slušnému, resp. slušně okecanému příběhu měl stejně hráč pocit, že lidé a orkové jsou dva naprosto odlišné světy. Na svou dobu byl Warcraft náhodou dosti sympatická hra, zejména hratelností, ale ani grafika a zvuk s hudbou nezůstávaly příliš pozadu.

Pro: Herní systém RTS, atmosféra, multiplayer.

Proti: Kopírování Duny II, malé odlišnosti v rasách.

Screen ze hry Warcraft: Orcs & Humans

Screen ze hry Warcraft: Orcs & Humans

Screen ze hry Warcraft: Orcs & Humans

Další obrázky hry Warcraft: Orcs & Humans

Video z hraní

Další videa hry Warcraft: Orcs & HumansHODNOCENÍ HRY Warcraft: Orcs & Humans PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Warcraft-Orcs--Humans-7769/" title="Hodnocení hry Warcraft: Orcs & Humans"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Warcraft%3A+Orcs+%26+Humans&amp;platforma=pc" alt="Warcraft: Orcs & Humans" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2275


Hra Warthunder zdarma