Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Velvet Assassin

Velvet Assassin

Vývojáři Replay Studios
VydavatelGamecock Media Group
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
Datum vydání2008
Prodaných kusůpřes 307 447 na Steam
Doba hraníprůměrně 2,7h (nejčastěji 0,4h)
Hodnocení hry (8):
56%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Velvet Assassin
Flashbacková third-person akce Velvet Assassin možná ti starší z našich čtenářů pamatují pod názvem Sabotage, od něhož vývojáři později upustili kvůli podobnému Saboteurovi od Pandemic. Asi nejlíp ji připodobnit k Splinter Cellu: budete se pohybovat tiše, plížit se k nepřátelům a tiše je odpravovat pomocí více než padesátky smrtících pohybů. Stejně tak budete mrtvá těla muset odtahovat, abyste nevzbudili zbytečnou pozornost. Hrdina hry se sice nebude jmenovat Velvet, nýbrž Violeta, přece však alespoň jediný odkaz na nový název hry naleznete: kdykoliv se totiž ocitnete ve tmě, uvidíte kolem těla hlavní hrdinky prosvítat jakýsi fialový filtr (pro lepší orientaci a zvýraznění jejích obrysů).Violette si musí proklestit cestu skrz stráže rozmístěné podél celého komplexu, přičemž některým snadno proklouzne, jiné podřízne svým nožem. A když půjde do tuhého, přijde na řadu injekce morfinu, najednou se zpomalí čas a Violette si bude moci své nepřátele vychutnat v bullet-timu. Nejen to: dokonce se zruší iluze snu a hrdinka se bude moci vrátit zpět do svého hubu, tedy na svou smrtelnou postel o několik let později, kde Violette během hry postupně umírá a na své jednotlivé akce vzpomíná. (Přidal: daveva)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Buster - 25.6.2009  (Hodnocení: 30 %)
Nemastný, neslaný a na dnešní dobu poněkud zaostalý. Smíchejte Hitmana a splinter cella a dostanete špatně provedenou a zoufale neoriginální nudnou hru, jejíž prvky už jsou dávno objeveny a tudíž nám nepřináší nic novýho.

Screen ze hry Velvet Assassin

Screen ze hry Velvet Assassin

Další obrázky hry Velvet AssassinHODNOCENÍ HRY Velvet Assassin PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Velvet-Assassin-1433/" title="Hodnocení hry Velvet Assassin"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Velvet+Assassin&amp;platforma=pc" alt="Velvet Assassin" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

It Takes Two
Enlisted
Enlisted
Enlisted
Enlisted

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 878


Hra Warthunder zdarma