Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Vampires: Guide Them to Safety! (PC hra)


Vampires: Guide Them to Safety!

Vampires: Guide Them to Safety!

Vývojáři CBE Software
VydavatelCBE Software
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrStrategie
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání22. 10. 2014
Prodaných kusůpřes 9 023 na Steam
Doba hraníprůměrně 3,6h (nejčastěji 3,1h)
Hodnocení hry (0):
-

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička

Popis PC hry Vampires: Guide Them to Safety!
Po staletí děsili lidstvo a teď... potřebují pomoct. Skutečně si myslíš, že zrovna ty je zvládneš dovést domů? “If Tim Burton made a PC strategy game, this would be it. Vampires is a great addictive title from CBE Software, the guys who brought you Ghost in the Sheet and J.U.L.I.A.” True PC Gaming Vampires: Guide Them to Safety! je legrační akčně hádanková hra, plná upírů, pastí a šílené hudby. Co si pod hrou představit? Upíří ignoranti to v noci přehnali s krví. Pravděpodobně se rozhodli inspirovat u lumíků a slepě pochodují vstříc těm nejhorším pastem. Je jen na tobě, abys je od tohoto záměru odradil. Proveď upíry labyrintem do bezpečné temnoty jejich krypty než nastane úsvit. Aby toho nebylo málo, na stopě jsou upírům nájemní vrazi a klub turistů vyslal do podzemí česnekové dědky, kteří pokládají zákeřné česnekové miny. Naštěstí máš k dispozici paranormální síly rotace, zpomalovací pavučiny a česnekového repelentu. Snad se ti podaří zvrátit osud ubohých dutohlavců na svou stranu. Jak se hra hraje? Upíři mají svou hlavu a nenechají si do svých toulek mluvit. Proto musíš otáčet částmi bludiště tak, abys jim pomohl dostat se do krypty. Navíc máš k čas od času dispozici pavučinu a česnekový repelent, kterými upíry buď zpomalíš nebo odpudíš. I když hra začíná nevinně - obyčejným, leč smrtelným slunečním světlem, situace se pro upíry rapidně zhoršuje. Pojízdné dubové kůly, automatické flinty se zásobníkem stříbrných nábojů, nájemní vrazi nebo česnekoví skauti s odznáčkem klubu turistů se snaží upíry jednou pro vždy ... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

K této hře nebyl zatím přidán žádný komentář. Buďte první... Přidat komentář

Registrujte se zdarma pro možnost přidání komentáře a získání dalších výhod.Artwork ke hře Vampires: Guide Them to Safety!

Další obrázky hry Vampires: Guide Them to Safety!

Gameplay Trailer

Další videa hry Vampires: Guide Them to Safety!HODNOCENÍ HRY Vampires: Guide Them to Safety! PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Vampires-Guide-Them-to-Safety-38023/" title="Hodnocení hry Vampires: Guide Them to Safety!"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Vampires%3A+Guide+Them+to+Safety%21&amp;platforma=pc" alt="Vampires: Guide Them to Safety!" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8596


Hra Warthunder zdarma