Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Unreal II: The Awakening

Unreal II: The Awakening

Vývojáři Legend Entertainment
VydavatelInfogrames
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
Datum vydáníÚnor, 2003
Prodaných kusůpřes 325 505 na Steam
Doba hraníprůměrně 2,4h (nejčastěji 0,5h)
Hodnocení hry (9):
75%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Unreal II: The Awakening
Jste John Dalton, bývalý mariňák přiřazený k hlídce na okraji lidského vesmíru jako maršál Terranské koloniální autority. Z nenadání je váš monotónní život ukončen hrůzu nahánějícím nouzovým signálem, jenž vás vtáhne do dobrodružství, o kterém se vám ani nesnilo. Na vaší hlídce vypukla násilná vřava mezi rasami. Vložte se do konfliktu, který rozhodne o osudu galaxie. Jste jediná naděje na záchranu lidstva. Jenom vy můžete zabránit Probuzení. Toto není obyčejná mise – Velte týmu mariňáků bránících zpustošenou základnu. Infiltrujte nepřátelskou základnu. Zachraňte uvězněného přeživšího útoku vetřelců. Kromě řady náročných úkolů máte jeden hlavní cíl – přežít. Buďte připraveni na cokoliv. Neskutečná grafika a zvuk – Úžasná grafika vás vtáhne do velkého množství vetřeleckých světů plných dech beroucích scenérií a do brutální akce. 3D zvuk vás obklopí krupobitím kulek, ohlušujícími explozemi a tajuplným pokřikováním vetřelců. Přeneste svoje nápady do hry – Použijte přiložený Unreal Editor k vytvoření vlastních úrovní. Designujte svoje vlastní herní režimy a vyzvěte ostatní, aby vstoupili do vašeho osobního Unreal vesmíru. © 2003, Epic Games, Inc. All rights reserved. Epic, Epic Games, Unreal, and Unreal II are trademarks or registered trademarks of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. (Přidal: Redakce)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

hribisko - 19.4.2014  (Hodnocení: 80 %)
Teďka tě, maršálku, vysadíme tady na tu planetku, ale moc se tam těma panorámatama nekochej, od toho tam nebudeš, to je ti snad jasné. Takže, klasicky tam vykropíš všecko co se hýbe, ať je pokoj, no a tady Izák ti pak za odměnu zbastlí nějakou novou flintičku, ať máš taky v životě nějakou radost. No a pak se stav za Ajdičkou na "brífink" nebo jak tomu vy dva vlastně říkáte, stejně jí budeš zase čumět na kozy a na prdel a úkol ti pujde jedním uchem tam a druhým ven, známe svoje lidi, a kdyžtak si pak eště můžeš hodit pokec s tím modráskem v tom potápěčském mundůru, co tu naši rachotinu šoféruje, furt by si taky chtěl s někým povídat, otrava jeden. No a až tě začnou svrbět prsty, však víš co dělat.

Screen Unreal II: The Awakening

Screen Unreal II: The Awakening

Screen Unreal II: The Awakening

Další obrázky hry Unreal II: The AwakeningHODNOCENÍ HRY Unreal II: The Awakening PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Unreal-II-The-Awakening-6937/" title="Hodnocení hry Unreal II: The Awakening"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Unreal+II%3A+The+Awakening&amp;platforma=pc" alt="Unreal II: The Awakening" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1631


Hra Warthunder zdarma