Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


UberSoldier

UberSoldier

Vývojáři Burut
VydavatelCDV
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieUbersoldier
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydání29. 3. 2006
Hodnocení hry (11):
71%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry UberSoldier
Hra Übersoldier se sice odehrává v období 2. světové války, ale rozhodně to není klasická válečná střílečka. Jejím hlavním hrdinou je totiž mrtvý a znovu oživený voják, který se má v úmyslu za svůj stav pomstít nacistickým genetickým vědcům. Jedná se o first-person střílečku, která kombinuje určité historické události s prvky fantastickými. Svou akční pouť začnete v ústavu, kde jste byli spolu s dalšími vojáky příšerné zombické armády stvořeni. K dispozici budete mít zbraně od nože, přes pistoli, pušku, sniperku až po kulomet. Dostanete se ale také k plamenometu a navíc budete obdařeni speciálními mentálními silami, s nimiž budete schopni i takových kousků, jako je třeba prostřelení hlav tří nepřátel najednou, anebo odvrácení kulek mířících proti Vám. Klenotem hry pak zůstává důmyslný fyzikální systém. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 29.1.2020  (Hodnocení: 75 %)
Dlouho jsem hledal hru, u které by bylo možné vypnout na chvíli mozek a jen tak procházet koridory nejlépe v kulisách druhé světové války. Ubersoldier tento požadavek splnil dokonale, přišel se zajímavými lokacemi, fajn přestřelkami, kde všechno vybuchuje, jednoduchým příběhem, u kterého není potřeba nijak hluboce přemýšlet, a dokonce i, naštěstí nepřehnanými, nadpřirozenými schopnostmi. Jen je škoda, že to celé trvalo tak krátkou dobu a že protivníci nepobrali trochu více rozumu.

Screen UberSoldier

Screen UberSoldier

Screen UberSoldier

Další obrázky hry UberSoldierHODNOCENÍ HRY UberSoldier PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/UberSoldier-6965/" title="Hodnocení hry UberSoldier"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=UberSoldier&amp;platforma=pc" alt="UberSoldier" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8466


Hra Warthunder zdarma