Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Two Point Hospital

Two Point Hospital

VývojářiTwo Point Studios
VydavatelSega
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe
ČeštinaNe
EngineUnity
Datum vydání30. 8. 2018
Prodaných kusůpřes 1 662 na Steam
Doba hraníprůměrně 1277,3h (nejčastěji 1277,3h)
Popis PC hry Two Point Hospital
Navrhujte funkční nemocnice, léčete nejroztodivnější nemoci, řiďte personál plný jedinečných osobností a vybudujte síť dynamicky se rozvíjejících zdravotnických zařízení v celém Two Point. Navrhněte vlastní nemocnici Postavte nemocnici vybavenou specializovanou diagnostickou a ošetřovací technikou, pak ji zařiďte podle vlastního vkusu, přeci jen jste ten, kdo to tu řídí! Léčete pacienty Že by dočasná světlohlavost? To je jen začátek! Nemoci, kterými trpí obyvatelé Two Points, určitě nedostanete z hlavy. Spokojený pacient je zárukou zisku - a to tu jde. Pacienta nestačí vyléčit, je třeba mu zajistit dobrou stravu a slušnou zábavu, ale pokud tento úkol zvládnete, rádi vás doporučí svým přátelům. A je známo, že peníze z nebe nepadají. Správa zaměstnanců Zaměstnávejte personál, starejte se o jejich požadavky a řešte jejich nálady. Abyste se ujistili, že váš tým dokáže zvládnout jakoukoli výzvu, důkladně školte ty nejtalentovanější a těm nejslabším poděkujte za spolupráci. Rozvíjejte svou organizaci Otevřete lékařská zařízení po celém Two Point. Provádějte laboratorní testy a objevujte inovativní metody léčby, abyste porazili konkurenci. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

necisty - 11.2.2019  (Hodnocení: 80 %)
Po tolika nezdarech je to opravdu úctyhodný nástupce Theme Hospital, kterého jsem hrával jako malý a kterého nemám problém oprášit i ted. To co mi u původní hry celkem scházelo mi tady nakonec trochu ubírá, jedná se o herní dobu. Tady je příšerně dlouhá.
Pravda nemusíte všechny nemocnice vystavit na 3 hvězdy, ale po dohrání máte takový pocit, že vám stále něco schází a o to víc, když se po dohrání posledního levelu vlastně vůbec nic nestane. Žádné outro, žádné poděkování, nic.
Jinak ale musím uznat, že vše dotáhli na maximum - vylepšená hratelnost, spoustu nových a stejně vtipných nemocí a jejich léčení, krásná malebná grafika a spousta prvků, které tam tehdy chyběly. Za mě spokojenost.

jin.jim - 4.3.2019  (Hodnocení: 90 %)
Dlouho se čekalo na duchovního nástupce Theme Hospital, který byl ve své době něčím nevídaným a neskutečně zábavným. Přišlo několik pokusů, jak na tento úspěch navázat, ale většinou se ztratily v propadlišti dějin. Pak se zjevil Two Point Hospital a konečně tuto šňůru přetrhl. Two Point Hospital je vydařený kousek a opravdový nástupce původního Theme Hospital. Krásná grafika, přehledný interface, správa a management, dobré ozvučení, ale hlavně staré a nové, neobvyklé nemoci, s kterými za Vámi budou pacienti chodit. A k jejich léčení bude možnost "okupovat" hned několik nemocnic s různou mírou obtížnosti a výzvami, jejichž splnění je potřeba pro další postup. A poslední chvála patří obtížnosti, která je jak pro nováčky, tak i pro ty hledající nějakou výzvu. A pokud budou vývojáři TPH i nadále podporovat, budeme zde mít klenot, na který se bude vzpomínat stejně, jako se dnes vzpomíná na Theme Hospital.

Screen ze hry Two Point Hospital

Screen ze hry Two Point Hospital

Screen ze hry Two Point Hospital

Další obrázky hry Two Point Hospital

TwoPoint_Announcement_PEGI_UK

Další videa hry Two Point HospitalHODNOCENÍ HRY Two Point Hospital PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Two-Point-Hospital-47286/" title="Hodnocení hry Two Point Hospital"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Two+Point+Hospital&amp;platforma=pc" alt="Two Point Hospital" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

17 %

Celkem hlasů: 8364


Hra Warthunder zdarma