Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


The Evil Within

The Evil Within

Vývojáři Tango Gameworks
VydavatelBethesda Softworks
Distributor v ČRBethesda
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieThe Evil Within
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční, adventura
MultiplayerNe
ČeštinaCZ Neoficiální překlad do češtiny
EngineiD Tech 5
Datum vydání14. 10. 2014
Prodaných kusůpřes 784 745 na Steam
Doba hraníprůměrně 11,5h (nejčastěji 4h)
Hodnocení hry (8):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry The Evil Within
Postav se svým nejtemnějším obavám v utrápeném světě od kmotra survival hororů, Shinji Mikamiho jež stojí za Resident Evil, Dino Crisis. Ponoř se do hrůzostrašného světa The Evil Within, ve kterém se ukáže, jak pevné máš nervy. Otestují to nepředstavitelné hrůzy, kruté pasti a téměř nesnesitelné napětí. Bojuj o přežití v situacích, kdy všechno stojí proti tobě, a skutečně se boj. To vše ve velmi propracovaném světě s bohatým příběhem. Zlo se ujímá vlády!! (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Amone89 - 21.10.2014  (Hodnocení: 45 %)
hra mě nijak moc nenadchla,ze začátku to vypadá na par hodin dobrého hraní,ale počase když se sekvence,ukoly a zabíjení ,,nemrtvých,, stále opakuje,začíná to nudit. Proti grafickému zpracování nemám co vytknout.

jin.jim - 26.5.2020  (Hodnocení: 75 %)
Dlouho jsem The Evil Within odkládal, ale konečně jsem se k ní dostal. První, čeho si člověk všimne, je nejspíše grafika, která není zrovna na moc dobré úrovni a spíš připomíná starší hororovky, nicméně pár příjemných detailů se najde. Zvukový doprovod je naopak na vysoké úrovni, hratelnost je špičková, ALE... po nějaké době trochu stereotypní - projdi lokaci plnou nepřátel a utkej se s bossem (a takto to je skoro každou kapitolu). Výhodou je, že nepřátelé dokážou být výzvou, ale hlavní a příjemmnou výzvou jsou již zmínění bossové, kteří jsou povětšinou zpracovaní velmi dobře. Stejně tak se mi líbí některé nápady typu zapalování končetin, prchání před nepřítelem, možnost s některými bossy nesoupeřit apod. Příběhově je na tom hra - zamotaně. Do poslední chvíle budete něco tušit, ale pak se to celé převrátí naruby a nezbude nic jiného, než se to snažit pochopit, k čemuž pak lépe dopomohou přídavná DLC. Stejně tak potěšila větší soustředěnost se na hlavního záporáka hry Ruvika, jehož příběh hráč postupem hry sleduje či poslouchá. Za negativum považuji nutnost přemísťovat se do blázince, abych si mohl postavu vylepšit a hru uložit. Zpočátku to vypadalo jako super nápad - kde si přece vylepšujete postavu elektrošokovou terapií, ale když už jsem tam šel asi popáté (a že to bylo ještě mnohokrát), přestalo mě to bavit a radši jsem se tam stavoval jen občas na úkor větší zranitelnosti postavy.
Postavy jsou docela fajn, Sebestian je teda blesk, natož že je detektiv, tak některé jeho poznatky přicházejí o pár kapitol později, než by měly, a Kidmannová a Joseph nejsou špatnými, ale ani nikterak výraznými postavami. Více mě zaujala postava Leslieho a již zmíněného Ruvika.

Shrnuto podtrženo, The Evil Within si bere některé aspekty ze svých starších bratříčků - Alone in the Dark (zapalování nepřátel, tma, používání baterky), Resident Evil 4 (blázniví, virem nakažení vesničané, lokace) a Silent Hill (Safehead a lokace). Své řemeslo dělá poměrně dobře, grafika je sice horší, ale ozvučení, příběh, technický stav, nepřátelé a lokace jsou minimálně na uspokojivé, ne-li někdy skvělé úrovni.

Artwork ke hře The Evil Within

Další obrázky hry The Evil Within

Trailer

Další videa hry The Evil WithinHODNOCENÍ HRY The Evil Within PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/The-Evil-Within-22232/" title="Hodnocení hry The Evil Within"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=The+Evil+Within&amp;platforma=pc" alt="The Evil Within" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8591


Hra Warthunder zdarma