Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Terminator: Skynet

Terminator: Skynet

Vývojáři Bethesda Softworks
VydavatelJRC Interactive v ČR
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
MultiplayerSíť
Popis PC hry Terminator: Skynet
Výborné pokračování Future Shocka přineslo nové zbraně, mise, vylepšenou grafiku, zábavný multiplayer a opět kvanta terminátorů a výborný příběh a na svou dobu opět ovládání myší naprosto bez omezení. (Přidal: Honze)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Honze - 26.6.2011  (Hodnocení: 95 %)
A ještě o fous lepší Terminátor, na to nemůžu říct nic. Od Future Shocka se nám zlepšila grafia, přidalo se pár nepřátel, nové mise, nový příběh a celé to bylo ještě o kus zábavnější jak minulý díl. I toto ještě dneska hraji a jsem naprosto spokojen a bavím se, až na velké množství bugů.

byron.lord - 30.6.2011  (Hodnocení: 85 %)
sice v lepším kabátě, ale to absolutní nadšení z futurre shocku s enedostavilo. I tak pěkná hra

H34D - 24.5.2023  (Hodnocení: 80 %)
Nazírat na The Terminator: SkyNET jakkoli jinak než jako na stand-alone datadisk by mohlo způsobit nejedno zklamané zírání. Přeci jen vyšel pouhý (necelý) půl rok po původní hře! Nevím, jaká byla jeho cena v době vydání, ale na poměry datadisku se ve srovnání s mission packy pro Quake, Duke Nukem 3D, či Blood jedná v nadsázce řečeno o luxusní záležitost.

V prvé řadě grafika v novém „one third HD“ 640x480 kabátku vypadá skvěle. Psal se stále rok 1996 a sice první podpora 3D v čele se světelnými efekty byla u Quake napřed, ale jinak byste pro MS-DOS těžko hledali „přirozeněji“, nebo chcete-li „realističtěji“ vypadající hru. Musíme samozřejmě zohlednit záměr díla, kterým bylo vykreslení postapokalyptického světa plného radioaktivních plání se zřícenými budovami a futuristickými, počítačovými terminály posetými interiéry. Obojí funguje na jedničku. Zejména chci vypíchnout kraťounkou misi v ponorce, jejíž pomyslná druhá část se odehrává ve chvíli, kdy se ponorka potápí. Level je tedy „na křivo“ a zároveň do jisté míry zaplněn vodou – osobně jsem pro MS-DOS neviděl graficky lépe zvládnuté prostředí.

Celkově misí je polovina oproti původní hře a některé jsou nepatrně kratší. Nejedná se však o nic zásadního a herní doba stále překonává expansion sety do výše zmíněných 3D akcí. Kampaň na sebe plynule navazuje, nejen, co se týče příběhu, ale i co se týče alespoň některých částí prostředí. Nejvíc diskutabilní budou určitě hrané filmečky před každou misí. Z dnešního hlediska toporné, ale v případě polonahé majorky ztopořující. V roce 1996 se muselo jednat o velkolepé zjevení, které překonával jen Command & Conquer. Z dnešního retro pohledu bychom možná preferovali textové prology, maximálně s dabingem, ale nikoli s těmito hereckými eskapádami, vedle kterých je i Walker Texas Ranger Oscarové veledílo.

Obtížnost šla dle očekávání nahoru, ale z dnešního pohledu to není velký problém, naopak Terminator má určité mechaniky, které si velmi rychle osvojíte a díky kterým nebude počet, či síla nepřátel takový problém. Jedná se samozřejmě o to, že všichni se pohybují pomalu a pouze přímým směrem k vám, přičemž od určité delší vzdálenosti nejsou vůbec schopni střílet. Pomalý postup a střelba na dálku tedy vždy zvítězí. A neříkám to jako negativum, právě naopak to docela sedí k vyprávění – k onomu „archetypu“ vzpoury strojů, tedy k utvořené představě, že se proti vám vzbouřila přesila těžkého železa, která pomalu, ale nezastavitelně kráčí vpřed. Vy jste tedy v roli toho mrštného, chytřejšího predátora, který nepřátele likviduje z výhodnějších pozic.

Co mi však na obtížnosti vadilo bylo pár brutálních zákysů, z nichž za jeden jsem tvůrce nepokrytě proklínal, a to tak, že následující řádky ani neskryju do spoileru. Ha, to máš, Bethesdo, za to! Ano, jedná se o zničení antény – té antény, do které jsem kruciprdel jen tak z legrace vystřelil dvě rány z druhé nejsilnější zbraně ve hře (granátomet) a s ní to ani nehnulo. Až po prošmejdění celé mise a nahlédnutí do návodu jsem zjistil, že tahle anténka potřebuje granátky aspoň 4 nebo plný zásobník samopalu… Neuvěřitelné.

Celkově jsem nenarazil na žádné bugy, ale to je nejspíš dáno aplikaci neoficiálního patche. Nenarazil jsem ale ani na žádné významné novinky oproti původní hře – třeba nové nepřátele, zbraně, či nějakého pořádného bosse. Pařbu však doporučuju každému, komu Future Shock někdy zachutnal a rád by se vrátil zpět…HODNOCENÍ HRY Terminator: Skynet PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Terminator-Skynet-15496/" title="Hodnocení hry Terminator: Skynet"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Terminator%3A+Skynet&amp;platforma=pc" alt="Terminator: Skynet" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma