Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Tank Mechanic Simulator

Tank Mechanic Simulator

VývojářiDegenerals
VydavatelPlayWay
Distributor v ČRSteam
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
ČeštinaNe
Datum vydání20. 2. 2020
Hodnocení hry (1):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 rating

Popis PC hry Tank Mechanic Simulator
Ve hře Tank Mechanic Simulator se stanete majitelem muzea historických tanků z období druhé světové války a vašim úkolem je najít, opravit, restaurovat a dát do provozu staré stroje. Tank Mechanic Simulator není jen o tom opravit tanky. Nejprve tyhle vzácné válečné stroje z druhé světové války musíte najít v nehostinném terénu, vytáhnout a dopravit do své garáže. Než se ale k expedici odhodláte, musíte shromáždit potřebné informace které vás zavedou na místo, kde byste měli po tanku pátrat. Jakmile bude tank připraven, vystavíte ho ve svém muzeu a připravíte k němu poutavý příběh se zajímavými fakty, včetně příběhu o jeho posádce (Přidal: Hanyse.k)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Hanyse.k - 13.2.2021  (Hodnocení: 70 %)
Tank Mechanic Simulator není špatná hra, má potenciál, ale jsou tam prostě nedodělky. Grafika neurazí, modely tanků jsou ale zpracované celkem pěkně. Vylepšování nářadí, zručnosti a podobných věcí jde poměrně rychle, stačí zrenovovat pár tanků a za chvíli máte zkušenostní body, které potřebujete k vylepšení. Renovování tanků je dobrý nápad, opravy různých dílů, případně jejich nákup. Co mi vadí, že můžete opravit třeba klínový řemen, olejový filtr, stačí ho opískovat a je spraven, nesmysl. Některé věci by opravit neměli jít, protože prostě opravit nejdou, měli by se vyměnit. Se zakázkama by si chtělo taky pohrát, většinou lidé chtějí renovovat celý tank, ale hra pak začne být repetitivní. Dobrý nápad je hledání tanků, ovládaní je dost uživatelsky nepřívětivé. Jako dobrý nápad je muzeum, kde si vytvoříte svojí sbírku tanků a dalších věcí. Hudba mi nevadila, nebyla otravná, takže v pohodě. Kdyby se to celé dopilovalo, byla by to celkem dobrá hra.

Video z hraní

Další videa hry Tank Mechanic SimulatorHODNOCENÍ HRY Tank Mechanic Simulator PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Tank-Mechanic-Simulator-55962/" title="Hodnocení hry Tank Mechanic Simulator"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Tank+Mechanic+Simulator&amp;platforma=pc" alt="Tank Mechanic Simulator" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Cuisine Royale
Cuisine Royale

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

23 %

Ano, Xbox Series X

6 %

Ano, Nintendo Switch

3 %

Ne, vystačím si s PC

52 %

Ne, hraji na mobilu

15 %

Celkem hlasů: 222


Hra Warthunder zdarma