Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


SnowRunner

SnowRunner

Vývojáři Saber Interactive
VydavatelFocus Home Interactive
Distributor v ČREpic Games
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieSpintires
OdkazyOficiální stránky
ŽánrSimulátory
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání28. 4. 2020
Hodnocení hry (2):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 3 PEGI 3 rating

Popis PC hry SnowRunner
Jedinečný na fyzice založený offroad simulační titul Spintires se postupně transformuje a přes Mudrunnera přechází do Snowrunnera. SnowRunner přináší zasněžené prostředí a s nimi spojené nástrahy. Větší mapy lepší vizuál, zdokonalenou fyziku a samozřejmě nová vozidla od výrobců jako Pacific nebo Navistar. Spolu je ve hře SnowRunner 15 nových sandboxových map, některé 4 krát rozsáhlejší než v MudRunnerovi. Na hráče v hře čekají extrémně překážky jako led, řeky a závěje, také kooperační multiplayer pro 4 hráče. (Přidal: Hanyse.k)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Hanyse.k - 16.6.2020  (Hodnocení: 95 %)
Snowrunner mě mile překvapil, jedná se o vynikající hru, i když i chyby se najdou. Hra mě hodně chytla a bavil jsem se celou dobu. Snowrunner není vůbec lehký, takže to byla pro mě výzva. A výzvy mám rád. Grafika se mi moc líbila, zvuky jsou taky dobré. Nejlepší na této hře je asi fyzika jízdy a terénu. Mise jsou různorodé, zábavné, i když ke konci hry mírně stereotypní. Jenže to vůbec nevadí, protože brodit se náročným terénem je opravdu někdy těžké ale zábavné. Prostředí je úžasné, ať už jezdíte v americkém Michiganu nebo Aljašce nebo v ruském Tajmyru. Tajmyr se mi líbil nejvíce. Hra obsahuje celkem dost aut, které si můžete různě upravovat a to jak po technické stránce, tak i po vizuální. A tady začínají ty drobné chyby, které hře ale dokážu odpoustit. Vozidla jsou licencované, ale pouze z části. Taktéž překlad do češtiny není bezchybný, ale i tak jsem byl za něj rád, nebyl problém pochopit o co jde. Co mi nejvíce vadilo, nemožnost si nastavit gamepad podle svého. Hra sice obsahovala přednastavené schémata ovládání, ale tyto mi vůbec nevyhovovali. Tohle prostě nedokážu pochopit, klávesnici si člověk může nabindovat jak potřebuje a gamepad ne. Mít tuhle možnost, tak hře dám klidně 100%, takhle jen 95%.

Video z hraní

Další videa hry SnowRunnerHODNOCENÍ HRY SnowRunner PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/SnowRunner-53041/" title="Hodnocení hry SnowRunner"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=SnowRunner&amp;platforma=pc" alt="SnowRunner" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma