Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Sniper Elite 3

Sniper Elite 3

Vývojáři Rebellion
Vydavatel505 Games
Distributor v ČRRebellion
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieSniper Elite
ŽánrSimulátory
MultiplayerNe (COOP mód)
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydání27. 6. 2014
Prodaných kusůpřes 1 456 564 na Steam
Doba hraníprůměrně 15,6h (nejčastěji 5,9h)
Hodnocení hry (8):
73%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 ratingXzone

Popis PC hry Sniper Elite 3
Objednejte si hru včas a získejte bonusovou DLC misi do hry - Hon na šedého vlka. Více zde.Sniper Elite 3 je již třetí díl oblíbeného simulátoru smrtícího odstřelovače, jenž se může pochlubit novým enginem a novým killcamem. Celou hru Rebellion přesunul na severoafrické bojiště a přináší tak nové možnosti jak pro Vás jako hráče, tak pro prostředí. Díky tomu Vás čekají rozlehlá bojiště s uvěřitelnými scénáři a smysluplná rozhodnutí. Připravte se na pořádnou melu, připravte se být odstřelovačem!! (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Overeem - 23.1.2016  (Hodnocení: 20 %)
Cenzurovaná hra ? Hra od prvního momentu do posledního naprosto stejnotvárná. Tady si zřejmě jen tvůrci chtěli léčit komplexy.

jin.jim - 11.9.2017  (Hodnocení: 80 %)
Konečně série doznala rozměrů, které si taková hra zaslouží.
Oproti druhému dílu se zlepšuje snad ve všem, počínaje otevřeným prostranstvím, po kterém máte naprosto volný pohyb, pokračuje vylepšenou inteligencí (která Vás nevidí i skrz zdi).
Pro hru je typická kamera zobrazující přesný zásah, někdy i do orgánů, také délku. A k tomu všemu ještě speciální body: čím lepší střela, tím více bodů. A ty jsou nutné k postupování v žebříčku hodností a odemykání si nových udělátek.
Celkově je ve hře ostřelovačských zbraní na výběr opravdu hodně, jenom zamrzí fakt, že žádná z nich neobsahuje tlumič, nebo jsem jej nenalezl. Stejně tak jsou možnosti úpravy poměrně omezené, ale i tak potěší. S ostatními zbraněmi už je to horší, ale to vůbec nevadí. Hra je o ostřelování, ostatní zbraně zde nehrají prim.
Grafická stránka je velice vydařená, je radost pohledět na vyprahlé africké prostředí, ve kterém se pohybujete jako lovec číhající na svou kořist. Zvuková stránka je také na velice dobré úrovni, i když by se dala ještě vylepšit.
Rozhodně potěší náplň jednotlivých misí a vedlejších úkolů, které se během misí odemykají, když se k nim přiblížíte. Pak jsou zde bonusy jako objevování ostřelovačských hnízd (spíše obsazování), sběratelství a tzv. dlouhá střela.
Mise jsou protkány minimálním příběhem, i ten ale potěší, a Vy tak víte, že na své cestě máte nějaký cíl. Počínáte něčím malým, abyste se dostali k projektu, který by snad raději neměl spatřit světlo světa. Škoda jen lineárnosti a předvídatelnosti příběhu, kdy se kromě jednoho jediného zvratu ničeho jiného nedočkáte. Avšak i tak příběh vyústí v konec, který snad každého uspokojí.
Misí by mohlo být více, jejich rozmanitost a délka splnění se odvíjí dle zvolené obtížnosti a je velice pěkná. I na nejlehčí obtížnost mohou některé mise zabrat více než hodinu. A to je, dle mého názoru, dostatečně dlouhá doba. Jen kdyby jich bylo více.
Nepřáteli stále zůstávají fašističtí Němci, což už je pro tuto sérii charakteristické a hrdiny ani ne tak Spojenci jako spíše Vy.

SHRNUTÍ:
Sniper Elite 3 je konečně hrou, která byla tolik let očekávána. Posunula sérii velkým krokem dopředu a to hlavně díky mnoha vylepšením. Zejména otevřené prostředí, vylepšená grafická a zvuková stránka, lepší AI, sběratelství, různorodost misí a vedlejší úkoly a i, ač minimální, příběh.
Naopak nepotěší menší množství misí, nevýraznost postav, malé možnosti úprav a předvídatelnost příběhu.
Přesto je SE3 výbornou hrou, která pozvedla sérii o několik úrovní výš a pro 4. díl i Sniper: Ghost Warrior nastavila laťku vysoko.

Artwork ke hře Sniper Elite 3

Artwork ke hře Sniper Elite 3

Artwork ke hře Sniper Elite 3

Další obrázky hry Sniper Elite 3

Trailer

Další videa hry Sniper Elite 3HODNOCENÍ HRY Sniper Elite 3 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Sniper-Elite-3-22252/" title="Hodnocení hry Sniper Elite 3"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Sniper+Elite+3&amp;platforma=pc" alt="Sniper Elite 3" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma