Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Singularity

Singularity

Vývojáři Raven Software
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydáníÚnor, 2010
Prodaných kusůpřes 175 949 na Steam
Doba hraníprůměrně 7,1h (nejčastěji 5h)
Hodnocení hry (27):
79%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Singularity
Tahle sci-fi střílečka se bude odehrávat na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení, opuštěných vesnic a divoce rostlé přírody. Nejspíš právě při monitorování těchto lokalit se na pevninu omylem dostane americký špionážní pilot a během svého prvního dne tu zažije sérii neuvěřitelných setkání s přerostlými brouky a nejrůznějšími příšerami. Při své vysoké paranoie (tedy takové, kdy nebude věřit nikomu a ničemu, raději vždy prohledá celou místnost, nahlédne pod postele, do skříní atd) se navíc dozví, jak strašlivě dopadly přísně utajené experimenty s prvkem E99 v padesátých letech. Hlavním tahákem hry má být skákání v čase a také používání času jako zbraně, třeba když necháte ozbrojeného nepřítele náhle zestárnout, až z něj zbudou jen kosti a prach. A stejně dobře bude fungovat opačný proces, při němž váš protivník omládne natolik, až se zcvrkne zpět na placentu. Často se dostanete do střetu s elitními ruskými Specnaz, chybět ale nebudou ani šílené zmutované experimenty, např. jeden velmi svalnatý, na pohled téměř neandrtálský typ protivníka. Před setkáním s každou novou bestií vás navíc čeká nějaké pěkné úvodní video přímo ze hry, tak jako se bossové představovali např. v DOOMovi 3. (Přidal: daveva)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

sekacek - 30.6.2010  (Hodnocení: 75 %)
Raveni jsou tady s mixem Bioshocku,Wollfestainem a nádechem Dead Space.Celé se to zamíchá do jednoho koktejlu a vznikne Singularity není to špatné ani po grafické stránce tak ani po té hratelné,ale pořád je to dokola kdo už něco udělá revolučního???

gregor_CZ - 3.7.2010  (Hodnocení: 75 %)
Tahle hra mě sklamala ale i překvapila sklamala v tom že sem čekal že budu toho více ovládat časem né jenom věci potřebné a pár mostů a výbušných sudů čekal sem že budu moct třeba sklinky domy(no to zas tak ne...) ale co mě naopak překvapilo ? skvělá hra s celkem dobrou (začátek...) atmosféerou a skvělími zbraněmi a korát je malá optížnost a je to krátké 75%

Ledoborec - 30.5.2011  (Hodnocení: 80 %)
gregor_CZ má pravdu, něco tomu prostě chybělo, prostředí bylo zajimavé a děj neméně. Avšak přecházení mezi 2 různými světy a nástroj na zestárnutí to nezachrání... Ale stojí za zahrátí :)

DonErDyk - 11.12.2012  (Hodnocení: 90 %)
kvalitni strilecka z nezvykleho prostredi, moznost vracet cas i cestovat casem je asi hlavnim tematem :)

shimpandz - 30.5.2013  (Hodnocení: 90 %)
Lepší než CoD.

Screen ze hry Singularity

Screen ze hry Singularity

Screen ze hry Singularity

Další obrázky hry Singularity

Singularity Teaser

Další videa hry SingularityHODNOCENÍ HRY Singularity PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Singularity-4929/" title="Hodnocení hry Singularity"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Singularity&amp;platforma=pc" alt="Singularity" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2267


Hra Warthunder zdarma