Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Sid Meier´s Pirates

Sid Meier´s Pirates

Vývojáři Firaxis Games
VydavatelAtari
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStrategie
Datum vydáníListopad, 2004
Prodaných kusůpřes 928 360 na Steam
Doba hraníprůměrně 12,5h (nejčastěji 3,9h)
Popis PC hry Sid Meier´s Pirates
Ujměte se role Pirátekého kapitána řádícího v 17. století ve vodách Karibského moře a vydobyjte si místo nejslavnějšího a nejobávanějšího piráta historie. Otestujte své schopnosti brázděním moří a přepadáváním lodí a přístavů. Palte dělové salvy nebo zahákujte nepřátelskou loď a ukořistěte cenný lup. Spolu s vaší pověstí se budou zvyšovat i schopnosti a počet vašich námořníků. Potkáte mnoho zajímavých a nebezpečných postav, budete řešit záhady a kovat mocná spojenectví! Nová verze pirátů navazuje na skvělou hratelnost a jednoduché ovládání a přidává další možnosti v bitvách a více cest jak se dožít šťastného blahobytného důchodu. Hlavní rysy : Nový příběh vycházející z původního zábavného konceptu! Nelineární příběh, mnoho úkolů, každé rozhodnutí otevírá nové cesty a zavírá jiné. S následky svých činů se budete muset potýkat po celém herním světě Můžete velet a přepadat 27 různých typů lodí plných děl, kulí, střelného prachu a další výbavy bojujte s různými typy nepřátel, obchodníky nebo armádou, jinými piráty či šlechticy taste zbraně - nebo se chopte čehokoliv co je zrovna po ruce a čelte protivníkům v boji muž proti muži zůčastněte se námořních bitev proti osamělým lodím i konvojům. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

asmodeus - 7.9.2008  (Hodnocení: 80 %)
Remake starých Pirate! od Mikroprose. Skoro jsem se divil, jak moc mě to bavilo. Bitky o lodě, tancovačky s dcerami guvernérů, hledání pokladů atd. Dobrá odreagovačka.

pogoman - 25.3.2013  (Hodnocení: 95 %)
Alan Moore má Z Pekla, Sid Meier má Piráty. Neprávem zapadlá hra, která zabaví na hodně dlouho je příčinou Vašeho spánkového deficitu.

YouDontSay - 19.4.2013  (Hodnocení: 75 %)
Užil jsem si u této hry spoustu zábavy. Je to vskutku pravá pirátská hra. Brouzdáte po moři, válčíte s piráty a nepřáteli, pracujete pro jednu ze čtyř různých velmocí a bavíte se...
Není to složitá hra, umožňuje mnoho questů a po grafické stránce je to také pěkná hra.
Dávám pěkných 75% :).

Screen ze hry Sid Meier´s Pirates

Screen ze hry Sid Meier´s Pirates

Screen ze hry Sid Meier´s Pirates

Další obrázky hry Sid Meier´s PiratesHODNOCENÍ HRY Sid Meier´s Pirates PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Sid-Meiers-Pirates-14360/" title="Hodnocení hry Sid Meier´s Pirates"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Sid+Meier%B4s+Pirates&amp;platforma=pc" alt="Sid Meier´s Pirates" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Line of Sight
Line of Sight
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

37 %

Ne, hraji na mobilu

21 %

Celkem hlasů: 917


Hra Warthunder zdarma