Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hrySettlers: Heritage of Kings, The (PC hra)


Settlers: Heritage of Kings, The

Settlers: Heritage of Kings, The

Settlers V: Dědictví králů
Vývojáři Blue Byte
VydavatelUbiSoft
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieSettlers
ŽánrStrategie
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníČerven, 2005
Popis PC hry Settlers: Heritage of Kings, The
Nové pokračování série oblíbených budovatelských strategií Settlers. Pokud náhodou nevíte, oč běží, jde o takový ten druh hry, ve které jednotky nejsou pouhými čísly, každý obyvatel vašeho království má své potřeby, které je třeba brát v úvahu. Je to prostě hra, která hráče svým způsobem nutí ztotožnit se svými virtuálními poddanými, neboť je tvůrcem jejich říše a zároveň i vůdcem jich samotných. Heritage of Kings je prvním titulem celé ságy, který je skutečně ve 3D, což otvírá dveře k novým možnostem herního světa. Hráč tak bude například moci otáčet kamerou a prohlížet si nejrůznější objekty ze všech stran i z různých vzdáleností, hlavně tedy zblízka. Settlers V vám nabídne jak single-playerovou, tak multiplayerovou hru. V SP kampani (čítající 20 misí) bude cíl jasný - coby právoplatný dědic trůnu (jménem Dario) znovusjednotit rozpadlou říši; v multiplayeru si ale bude na trůn činit více dědiců. V mnoha ohledech zde budou využity tradiční RTS prvky, dočkat byste se však měli i unikátních elementů a vylepšení. Postavit budete moci až 70 typů různých budov; v některých z nich pak povedete výzkum, včetně alchymie; pro každého svého podaného byste měli zajistit bydlení a nějaký ten životní komfort; oni vás zato budou zásobovat surovinami, budou vyrábět potřebné zboží a prozkoumávat herní svět. Ten budou samozřejmě obývat i nepřátelské kmeny, takže když bude potřeba, budete muset jít bránit své opevnění před jejich útoky. Hra je v češtině. (Přidal: Xzone)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

gameover - 1.11.2009  (Hodnocení: nehodnotil)
Moc dlouho jsem hru nehrál, takže hodnotit nebudu. Možná se k ní někdy vrátím... Je to ale pouze další středověká strategie, kde stavíte a ničíte.

DoNNoR - 30.11.2009  (Hodnocení: 70 %)
Taková průměrná strategie ze středověkuHODNOCENÍ HRY Settlers: Heritage of Kings, The PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Settlers-Heritage-of-Kings-The-7937/" title="Hodnocení hry Settlers: Heritage of Kings, The"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Settlers%3A+Heritage+of+Kings%2C+The&amp;platforma=pc" alt="Settlers: Heritage of Kings, The" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Prince of Persia: The Forgotten Sands

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

21 %

Ano, Xbox Series X

13 %

Ano, Nintendo Switch

9 %

Ne, vystačím si s PC

34 %

Ne, hraji na mobilu

23 %

Celkem hlasů: 1460


Hra Warthunder zdarma