Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Sacred 2: Fallen Angel

Sacred 2: Fallen Angel

Vývojáři Ascaron Entertainment
VydavatelDeep Silver
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrRPG
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
Datum vydáníListopad, 2008
Prodaných kusůpřes 858 na Steam
Hodnocení hry (8):
70%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Sacred 2: Fallen Angel
Sacred 2: Fallen Angel je pokračování úspěšného akčního fantasy RPG Sacred a jeho datadisku Sacred: Underworld, jež se odehrává ve světě zvaném Ancaria, kde je hlavní substancí tzv. T Energie, která je považována na základ všeho. Na využití T Energie dohlíželi dlouho Serafínové, kteří správu později svěřili do rukou Elfů. V rámci jejich rasy se však po čase utvořili skupiny, které chtěli T Energii využít podle svého. Nastalo období svárů, které vyústilo v hrůznou válku, jež měla za následek pád elfské říše. T Energie se dostala mimo kontrolu a proměnila zvířata v příšery, z krásné země udělala neobyvatelné kusy země a z životem kypících měst udělala ruiny. Nastalo další období války, jak se různé party snažili ovládnout T Energii. Tentokrát však jde o válku, jejíž důsledky jsou daleko rozsáhlejší, než si kdo umí představit. Proto je potřeba hrdiny, který dokáže válce zabránit a T Energii ovládnout. Zda-li ji pak použije pro konání dobra, či zla, to už záleží pouze na něm, nebo na ní. Sacred 2 nabízí možnost hrát za celkem 6 odlišných postav - Serafín(ka), Inkvizitor, Elf, Dryáda, Chrámový strážce, Stínový bojovník. Každá postava vyniká v jiných bojových schopnostech a každá z nich má své vlastní cíle a motivace. Bojové dovednosti hráč rozvíjí s vybranou postavou v rámci jedné ze dvou kampaní, které sice začínají stejně, ale rozvíjí se úplně jinak podle toho, zdali se hráč rozhodne následovat temnou, či světlou cestu. Vedle dvou singleplayer kampaní čeká na hráče i klasický multiplayer pro 16 – 32 hráčů, ale k dispozici bude ... (Zobrazit celý text)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

sekacek - 13.3.2009  (Hodnocení: 90 %)
Po grafické stránce je to nářez,systém je nádherný a za nedloho tu bude i zaimplatováno PhysX tak o zábavu nouze nebude.Doporučuji si to zahrát,ale jednička byla systémově hezčí o 30%.

Screen ze hry Sacred 2: Fallen Angel

Screen ze hry Sacred 2: Fallen Angel

Screen ze hry Sacred 2: Fallen Angel

Další obrázky hry Sacred 2: Fallen AngelHODNOCENÍ HRY Sacred 2: Fallen Angel PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Sacred-2-Fallen-Angel-5005/" title="Hodnocení hry Sacred 2: Fallen Angel"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Sacred+2%3A+Fallen+Angel&amp;platforma=pc" alt="Sacred 2: Fallen Angel" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8614


Hra Warthunder zdarma