Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her PC hryS.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat (PC hra)


S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

Vývojáři GSC GameWorld
VydavatelNAMCO BANDAI Partners Germany
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
OdkazyOficiální stránky
ŽánrAkční
Datum vydáníListopad, 2009
Popis PC hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat
Události příběhu S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat začínají krátce po skončení S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Vláda se poté, co se objevila cesta vedoucí do nitra Zóny, rozhodla provést rozsáhlou vojenskou operaci s kódovým označením Fairway s cílem dostat pod kontrolu CNPP.Podle operačního plánu měla první vojenská skupina provést letecký průzkum území a zmapovat místa s výskytem anomálních polí. Pak - jakmile budou mapy na světě - se měl vyslat hlavní úderný svaz. Navzdory důkladným přípravám operace selhala. Většina vrtulníků z předsunutých hlídek havarovala. Ukrajinská tajná služba proto vyslala do středu Zóny své agenty, aby získali informace související s nezdarem operace. A od této chvíle další vývoj příběhu závisí na hráči. Fotorealisticky ztvárněná zakázaná Zóna – město Pripjať, nádraží Janov, továrna Jupiter, vesnice Kopači a další objekty vytvořené podle skutečných předloh. Nový příběh, spousta zajímavých postav. Rozsáhlý systém vedlejších úkolů. Nové nestvůry: Chiméra a Skřet. Nové modely chování a nové schopnosti všech nestvůr. Možnost pokračovat ve hře i po jejím dokončení v režimu volné hry a mnoho dalšího. (Přidal: gagin)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

rockyzz - 7.4.2010  (Hodnocení: 100 %)
Nejlepší díl stalker série, nejde odolat, koupit origo a hrát od rána do večera, ale né po tmě protože tohle je něco! :!

Drak90 - 15.1.2011  (Hodnocení: 60 %)
nic moc + te tme a spanku

Ledoborec - 30.5.2011  (Hodnocení: 75 %)
Čekal jsem trochu víc, hlavně ta grafika už mohla být vypilovanější a děj malinko pokulhává. Ale kdo si nezahrál tak prohloupí.

necisty - 20.3.2015  (Hodnocení: 90 %)
Přesně takový měl být už první Stalker. Je to trošku smutné, když vše, co jsme si od toho slibovali, nacházíme až ve třetím a pravděpodobně i posledním díle. Hra od začátku až skoro do konce baví a je velmi dobře propracovaná. Délkou se jedničce nevyrovná, ale rozhodně si u toho pár hodin pobudete, v žánru rozhodně nadprůměr. Velkou chybou, či možná v tomhle případě fatální, je zpackaný konec. Ten je opravdu v rámci žánru jeden z nejhorších jaké jsem kdy viděl. Spoil: Příchod Streloka mohl být zajímavý, ale v tomhle krátkém intermezzu vůbec nesplnil účel.

nikar - 8.4.2016  (Hodnocení: 10 %)
Hra je totální nuda a blbost dohromady.
Hratelnost je velmi špatná.
Efekty a grafika bídné.
Mnohem lepší je Fallout New Vegas nebo Metro.

Screen ze hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

Screen ze hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

Screen ze hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

Další obrázky hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat

videorecenze

Další videa hry S.T.A.L.K.E.R: Call of PripyatHODNOCENÍ HRY S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/STALKER-Call-of-Pripyat-14737/" title="Hodnocení hry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=S.T.A.L.K.E.R%3A+Call+of+Pripyat&amp;platforma=pc" alt="S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma