Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Rising Storm

Rising Storm

Vývojáři Tripwire Interactive
VydavatelTripwire Interactive
Distributor v ČRNEUVEDEN
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
ŽánrAkční
MultiplayerSíť (4 a více hráčů vč. COOP módu)
ČeštinaNe
Datum vydání30. 5. 2013
Hodnocení hry (3):
80%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Rising Storm

Rising Storm je další hrou v oceňované sérii Red Orchestra. Skvělá hratelnost, inovativní funkce, realistické ozvučení a grafika Red Orchestra 2 – Rising Storm vás přenese do pacifického dějiště. Přidává nové funkce, úrovně, zbraně a frakce. Hra umožní hráči válčit v ikonických lokacích proslulých ostrovních kampaní v Pacifiku v letech 1942 až 1945, kdy americká armáda a námořní pěchota bojovali s japonskou císařskou armádou a speciálními námořními vyloďovacími jednotkami. Hráči okusí plážové přepady, boje v džunglích, souboje na krátkou vzdálenost v noci a mnohem více napříč Guadalcanalem, Iwo Jimou, Saipanem a dalšími ikonickými bitevními místy. Hráči je dovoleno stát na kterékoliv stranách – Americké či Japonské – a bojovat v online multiplayeru až pro 64 hráčů.

Rising Storm také představuje v sérii zcela nový typ herní složky – asymetrické válčení. Američané mají viditelnou výhodu v palebné síle s rychloplanými poloautomatickými puškami, plně automatizovanými zbraněmi a devastujícími plamenomety. Japonci toto vyrovnávají herními prvky, které ztvárňují jejich surovou odvahu, zuřivost a mazané využití vybavení. Jejich hmoždíře jim umožňují seslat déšť ohně na jejich nepřátele kdekoliv na mapě. Granáty mohou být položeny a proměněny a nastraženy jako pasti pro neopatrné pěšáky. Japonci velice sázejí na souboje na krátkou vzdálenost, s bajonety na téměř každé zbrani – dokonce i kulomety a SMG. Jejich útoky banzai překvapí nepřátele, kteří jsou ztěží schopni opětovat palbu, což jim dává příležitost se do... (Zobrazit celý text)


Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

K této hře nebyl zatím přidán žádný komentář. Buďte první... Přidat komentář

Registrujte se zdarma pro možnost přidání komentáře a získání dalších výhod.Artwork ke hře Rising Storm

Obal hry Rising Storm

Další obrázky hry Rising Storm

Trailer

Další videa hry Rising StormHODNOCENÍ HRY Rising Storm PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Rising-Storm-21454/" title="Hodnocení hry Rising Storm"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Rising+Storm&amp;platforma=pc" alt="Rising Storm" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2047


Hra Warthunder zdarma