Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her

Česká databáze her Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered (PC hra)


Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered

Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered

VývojářiKaiko Games
VydavatelTHQ Nordic
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieRed Faction
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
ČeštinaCZ Oficiální text v češtině
EngineGeo-Mod 2.0
Datum vydání3. 7. 2018
Hodnocení hry (1):
60%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 16 PEGI 16 rating

Popis PC hry Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered
Hra Red Faction: Guerrilla, zasazená 50 let po katastrofických událostech původní hry Red Faction, umožní hráčům vžít se do role odbojového bojovníka v nově založeném hnutí Red Faction a bojovat za osvobození od utlačovatelské Earth Defense Force. Red Faction: Guerrilla posouvá hranice hratelnosti založené na destrukci v obrovském otevřeném světě, dynamického partyzánského souboje a opravdové fyzikální destrukci. (Přidal: jin.jim)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

jin.jim - 30.7.2018  (Hodnocení: 60 %)
Těžko uvěřit, že už je to takřka 10 let od vydání původního RF: Guerilla. Na svou dobu se jednalo o zábavnou hru se slabým příběhem, ale dobrou hratelností a výbornou destrukcí. Jak si stojí nedávno vyšlý remaster?
Když byl oznámen remaster RFG, byl jsem překvapený, nejen kvůli tomu, že ho hra nepotřebuje, ale i právě kvůli tomu, že to přece není tak dlouho, co hra vyšla. Ale ono je. Proto jsem se na něj ze zvědavosti podíval, abych zjistil, jaké rozdíly zde vlastně jsou.
První, čeho si všimnete, je vylepšená grafika a efekty, avšak na dnešní poměry se v některých případech (postavy, mimika, obličeje) jedná o silný podprůměr, zato efekty výbuchů, destrukce a celkově prostředí jsou docela pěkné.
Destrukční model je i na dnešní dobu ve hrách jako jeden z nejlepších a je radost experimentovat, kolik toho budovy ještě vydrží, než se zhroutí. Je však škoda, že i na něm vývojáři trochu nemákli a nedotáhli ho k maximální dokonalosti, nebo aspoň nepřidali pár dalších objektů na ničení. Víceméně vše, co ve hře stojí, lze zničit, a to na spousty různých způsobů. A co teprve, když je to objekt EDF, to začíná ta pravá sranda!
Nicméně grafické zpracování je asi to nejpodstatnější, co se dočkalo nějakého vylepšení. UI je už na dnešní poměry slabá, dabing průměrný, ozvučení hry nezapamatováníhodné, úpravy misí, míst, nic takového se nekoná. Remarstered pouze obsahuje vydané DLC, ale upřímně, to není zrovna moc vydařené. Hra se tedy od svého originálu příliš neliší. Poslední věc, co mi nejde do hlavy, je zmršená technická kvalita hry, a to mě nutí se ptát na otázku, jak může remaster mít horší technický stav než originál? Zaseknutí se o něco, kiksy UI (třeba tolik oblíbené vyskakování parťáků z jedoucího auta, nebo kolemjedoucí, kteří Vás pro jistotu přejedou hned několikrát atd.) a co mě štvalo nejvíc, tak místy propady FPS a chvílemi se i dlouho načítající mapa. Naopak si pochvalu zaslouží fakt, že mapu můžete projet skrz naskrz bez jediného loadingu, a že je poměrně velká, sic pustá, ale tak co bychom čekali na Marsu, kam se terpve "nedávno" přestěhovali lidé.

SHRNUTÍ: Re-Mars-tered na mě působí jako zcela zbytečný remaster, který krom grafiky nevylepšuje snad jiného. A k tomu všemu trpí technickými problémy (zejména propady FPS), kterými netrpěla ani původní hra. Je to škoda, hra si zasloužila více vylepšení, např. více misí, budov atp., než jen vylepšený grafický kabátek a poměrně chabé DLC. Místo remasteru se vývojáři mohli zaměřit na nový díl ze série, který by navázal na koncept RF: Guerilly s tím, že by jej dotáhl k co možná největší dokonalosti.HODNOCENÍ HRY Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Red-Faction-Guerilla-Re-Mars-tered-49488/" title="Hodnocení hry Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Red+Faction%3A+Guerilla+Re-Mars-tered&amp;platforma=pc" alt="Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Sledujte nás

Nejnovější obrázky

Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Soutěž s CDH.cz

Anketa

Plánujete nákup nové herní konzole?

Plánuji koupit XBOX ONE

16 %

Preferuji PC

46 %

Vystačím si se starší konzolí

12 %

Preferuji jiné stroje :)

9 %

Plánuji koupit PS4

18 %

Celkem hlasů: 8593


Hra Warthunder zdarma