Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Rad Challenge 07

Rad Challenge 07

VývojářiSeven Games
Typ hrySamostatná hra
LicenceFreeware (hra zdarma)
ŽánrSportovní hry
MultiplayerSíť
ČeštinaNe
Datum vydáníKvěten, 2007
Popis PC hry Rad Challenge 07
Cyklistika je v našich končinách vcelku populárním rekreačním sportem a každý pátek je možné vidět spousty aut s koly na střeše mířících kamsi pryč z města. Většina těchto nadšenců však rozhodně nemá kuráž ani schopnosti na sjezd s pořádného kopce po blátivé a kamenité cestě, prošpikované kluzkými kořeny, jejichž špatné přejetí v padesátikilometrové rychlosti znamená velmi nepříjemný výlet na zem. Rad Challenge 07 je simulací právě takových adrenalinových závodů, takže se nemusíte bát modřin a zlomenin. V „základu“ nabízí hra jednu tréninkovou trať, na níž si osaháte ovládání, chování kola na různých površích a podobně. Autorům se povedlo solidně smíchat arkádu s realistickou simulací, vedoucí k rychlé jízdě (při zvládnutí vhodné techniky projíždění zatáček není problém dosáhnout 100 km/h ), ovšem při kontaktu s bariérou, najetí na kámen povalující se u trati,či nezvládnutí dopadu při skoku následuje pád, stojící cenné vteřinky. Pro zpřístupnění kvalifikace a závodu je potom nutné provést registraci hráče, což lze přímo ze hry a jedná se maximálně o dvě minutky. (Přidal: Flack007)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

Flack007 - 12.2.2014  (Hodnocení: 55 %)
Jedna z mých prvních cyklistických her, a taky díky níž jsem trochu přičichla k downhillu. Hra je však o poznání nudnější než realita :). To co mi vadilo byla neustále se opakující se hudba, ale taky taková maličkost jako když už závodíte online s přáteli, tak jste až na 2000 místě minimálně.

Screen ze hry Rad Challenge 07

Screen ze hry Rad Challenge 07

Screen ze hry Rad Challenge 07

Další obrázky hry Rad Challenge 07

Video z hraní

Další videa hry Rad Challenge 07HODNOCENÍ HRY Rad Challenge 07 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Rad-Challenge-07-16107/" title="Hodnocení hry Rad Challenge 07"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Rad+Challenge+07&amp;platforma=pc" alt="Rad Challenge 07" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

20 %

Ano, Xbox Series X

14 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

33 %

Ne, hraji na mobilu

25 %

Celkem hlasů: 2051


Hra Warthunder zdarma