Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Quake III: Team Arena

Quake III: Team Arena

Vývojáři id Software
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieQuake
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydáníProsinec, 2000
Prodaných kusůpřes 394 264 na Steam
Doba hraníprůměrně 0,6h (nejčastěji 0,1h)
Hodnocení hry (9):
81%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 rating

Popis PC hry Quake III: Team Arena
Klasická multiplayerová first-person střílečka se dočkala hutného oficiálního rozšíření. Tentokrát nehraje každý za sebe a všichni proti všem, tentokrát je zapotřebí zapojit spolupráci. QUAKE III: Team Arena, jak už název napovídá, se věnuje právě možnostem rozšíření týmové hry. Připojte se k jednomu z týmů a užijte si svou oblíbenou hru z jiné perspektivy. Součástí datadisku jsou nové zbraně a nové powerupy, které významně upravují starou hratelnost. Nové mapy, jejichž velikost sahá od drobných kousků vytvořených pro intenzivní akci po obrovské mapy hostící velké dlouhé bitvy. Vyzkoušejte je při hraní některého ze zbrusu nových herních módů. Doveďte svůj tým k vítězství. Nezapomeňte, že spolupráce je klíčová. (Přidal: TradeCZ)

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

ActiveWind - 21.5.2009  (Hodnocení: 80 %)
dost dobrá řežba. Stala se legendou

H34D - 19.5.2024  (Hodnocení: 80 %)
Na Quake III jsem úchylný, tak není divu, že ani Team Arena pro mě nebyla žádným zklamáním. Arény se zvětšily a svým stylem jsou kombinací Quake III Areny a Unreal Tournamentů, což malinko zpomaluje hratelnost, ale za to přidává základy pro taktické možností, najde se mezi nimi i pár vskutku povedených kousků (Vortex Portal, Fallout Bunker, Overdose).

Mody jsou výborné, zejména Overload (obdoba CTF, akorát místo vlajek je lebka s 2500 životy, kterou musíte soupeřům zničit) a Harvester (za každý frag se vám za zadek přilepí lebka, kterou pro získání bodu musíte odevzdat uprostřed areny) jsou vážně trefa do černého a alespoň u mě poráží i módy z jednotlivých dílů UT. Proč mám však Team Arenu jednoznačně raději než UT je samozřejmě rychlost a pak zbraně. Pravda, že hlavní zásluhu na tom nese původní Quake III, ale i ty 3 nové kousky jsou zajímavé zpestření.

Další inovací jsou týmové power-upy, svůj účel sice plní, ale žádný zázrak. Paradoxně více jsem oceňil vylepšené boty, jelikož v době vydání jsem ještě neměl internet. Jejich chování s trochou nadsázky může místy připomínat i chování lidí, hrálo se s nimi dobře. Bohužel s příchodem internetu jsem zjistil, že co se týče týmové hry lidé preferují Counter-Strike apod. a v samotném 1v1 musím i já uznat, že nemá smysl přecházet z původního Quake 3 doplněného o OSP mod.

Screen Quake III: Team Arena

Screen Quake III: Team Arena

Screen Quake III: Team Arena

Další obrázky hry Quake III: Team Arena

QUAKE III: Team Arena

Další videa hry Quake III: Team ArenaHODNOCENÍ HRY Quake III: Team Arena PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Quake-III-Team-Arena-7018/" title="Hodnocení hry Quake III: Team Arena"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Quake+III%3A+Team+Arena&amp;platforma=pc" alt="Quake III: Team Arena" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2323


Hra Warthunder zdarma