Titanfall

CDH.cz - hry na PC, PS, XBOX - Česká databáze her


Quake 4

Quake 4

Vývojáři Raven Software
VydavatelActivision
Typ hrySamostatná hra
LicencePlacená hra - porovnat ceny eshopů
Herní sérieQuake
OdkazyOficiální stránky
ŽánrStřílečky
MultiplayerSíť
Datum vydáníListopad, 2005
Prodaných kusůpřes 212 296 na Steam
Doba hraníprůměrně 4,3h (nejčastěji 1,4h)
Hodnocení hry (31):
74%

HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička
PEGI 18 PEGI 18 ratingXzone

Popis PC hry Quake 4
Země odolává nájezdům mimozemšťanů. Stroggové jsou kybernetičtí válečníci tvoření mechanickou kostrou a svalovými částmi, obnovovanými pomocí systematického decimování jiných druhů. V zoufalém pokusu zachránit život na Zemi je armáda nejlepších pozemských bojovníků vyslána aby svedla bitvu se Stroggy přímo na jejich domovské planetě.

Přidat komentář - ohodnoťte tuto hru

hribisko - 15.2.2013  (Hodnocení: 85 %)
Starý dobrý kvákbumbác. Klasické postupy. Pěkné prostředí a krásné monstróznosti. Příjemná porce brunátného násilí. Olovo volovi. Bio-mech. -prostupnost těla kovem-

H34D - 19.5.2024  (Hodnocení: 75 %)
Quake 4 je ve své podstatě jen vylepšenou kopií Quake II, je to poctivá rubačka v lehce futuristickém, industrálním prostředí. Nepřátelé nejsou příliš odolní a už vůbec ne chytří, ale nabíhají na vás v úctyhodném množství a člověk spíše než bystrý mozek upotřebí rychlou ruku, aby to všechno uklikal. Arkádovost, jednoduchost a přímočarost však nemyslím úplně jako černočerný zápor, má to svůj styl a ono "doomovské" kouzlo, na odreagování to poslouží výborně.

Mezi singleplayerové inovace patří občasné osedlání věrných mechanických ořů a pohodlné košení Strogů z jejich "sedla" a snad také mírné zaměření se na hru v týmu, ovšem to je jen tak aby se neřeklo. Co se však (naštěstí) nikterak nezměnilo je boží railgun, nebojte, dočkáte se jej. Zvláště pak v multiplayeru, který je v rámci všech 3D akcí určitě nadprůměrný, ovšem Quake III Arenu jaksi nepřekonal, což je docela zklamání. Svými zbraněmi, levely a systémem skákání připomíná opět spíše Quake 2, což je krok vzad, zejména co se rychlosti týče a to je škoda.

Celkově jde o příjemnou hru, i co se týče grafiky, Doom 3 engine, byť na jemná a detailní vyobrazení se příliš nehodí, ještě nepatří do starého železa... Jen smůla, že stá variace na Doom je už v dnešní době poněkud překonaná.

Screen Quake 4

Screen Quake 4

Screen Quake 4

Další obrázky hry Quake 4

Quake 4 Trailer

Další videa hry Quake 4HODNOCENÍ HRY Quake 4 PRO VÁŠ WEB


CDH.cz
<a href="https://www.cdh.cz/pc/Quake-4-6808/" title="Hodnocení hry Quake 4"><img src="https://www.cdh.cz/api.php?hra=Quake+4&amp;platforma=pc" alt="Quake 4" width="160" height="31"></a>


Přihlaste se

Jméno:
Heslo:
Pamatovat

Nejnovější obrázky

Stormshot
Stormshot
Stormshot
Hawked
Hawked

Anketa

Plánujete pořízení nové konzole?

Ano, PlayStation 5

19 %

Ano, Xbox Series X

15 %

Ano, Nintendo Switch

8 %

Ne, vystačím si s PC

31 %

Ne, hraji na mobilu

28 %

Celkem hlasů: 2272


Hra Warthunder zdarma